Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

TESTER / LEADER MALÉHO TESTING TÝMU

Pro našeho klienta, významnou ICT společnost, hledáme vhodného kandidáta na obsazení pozice testera, který bude především aktivně sám testovat, ale zároveň bude řídit 1-2 testery.

Náplň práce:

- tato pozice je součástí interního IT týmu, nejedná se o testing pro klienty

- hlavní pracovní náplní je testing samotný - realizace jednotlivých testů (většinou testing systémů od interního vývojového týmu, ale jsou tam i testy systémů od externích dodavatelů)

- menší část práce tvoří vedení menšího týmu jednoho až dvou testerů

- příprava test plánů, testování funkcionalit systémů, hledání chyb, spolupráce s interním vývojovým týmem a externími dodavateli - dávat jim zpětnou vazbu, návrhy optimalizace funkčnosti

Požadujeme:

- zkušenosti s testováním podmínkou (webové aplikace, databáze apod.)

- alespoň přehled v oblasti automatizovaného testování

- zkušenosti s vedením týmu nejsou nutné, spíše potenciál menší tým vést

- dobré komunikační a analytické schopnosti

Společnost nabízí:

- zázemí stabilní společnosti

- možnost home office

- týden dovolené navíc

- stravenky

- cafeteria – příspěvky na volnočasové aktivity

- sick days

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis s názvem pozice, o kterou máte zájem na e-mailovou adresu davidova at sevenreasons.cz Děkujeme.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Databázový specialista, Tester, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Seven Reasons s.r.o., Jana Davidová