Pro našeho klienta, výrobní nadnárodní společnost hledáme hodného člověka na pozici

HEALTH & SAFETY MANAGER:

Náplň práce:

  • odpovědnost za uplatňování a ověřování funkcí systému řízení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci závodu s 600 zaměstnanci
  • odpovědnost za sledování a zavádění korporátních požadavků společnosti v oblasti BOZP a zajištění/kontrola jejich uplatnění v procesech závodu
  • odpovědnost v oblasti prevence úrazů a nehod a uplatňování t do lokálních pravidel a požadavků závodu
  • zajišťování vnitřního i vnějšího (dotčeným regulatorním orgánům) reportingu nežádoucích událostí event. jejich projednávání s odborovou organizací;
  • odpovědnost za spolupráci s externími společnostmi pravidelně zajišťujícími některé služby v oblastech BOZP a PO
  • odpovědnost za provádění identifikace nebezpečí, hodnocení rizik a přijímání příslušných preventivních opatření
  • odpovědnost za vyšetřování případných úrazů a nehod včetně komunikace s dotčenými specialisty a regulatorními orgány; jejich zaznamenávání do korporátních databází
  • odpovědnost za uplatnění požadavků bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární prevence při realizaci investic nebo úprav využívané infrastruktury nebo výrobních technologií
  • posuzování souladu využívaných technologií s příslušnými technickými standardy platnými na území ČR event. platnými na území celé EU
  • součinnost s ostatními specialisty společnosti v oblasti havarijní prevence včetně prevence havárií spojených s využíváním nebezpečných chemických látek a/nebo směsí
  • odpovědnost za spolupráci s místním poskytovatelem lékařských služeb v oblasti ochrany zdraví zaměstnanců, náplní preventivních prohlídek a provádění zdravotního dohledu uvedeným poskytovatelem včetně navrhování řešení plynoucích ze zjištění nalezených v rámci tohoto dohledu
  • odpovědnost za spolupráci s regulatorními orgány v oblasti ochrany veřejného zdraví ve věci kategorizace prací event. dalších požadavků plynoucích s předpisů v oblasti ochrany zdraví zaměstnanců
  • spolupráce při auditech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, spolupráce s bezpečnostním vedením korporace na úrovni EU v příslušné divizi

Požadavky:

  • SŠ /VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici BOZP a PO v průmyslovém podniku
  • Odborná způsobilost v prevenci rizik §§ 9,10 a 10a zák. č. 309/2006 Sb. podmínkou
  • Odborná způsobilost v požární ochraně §11 zák.č. 133/1985 Sb. výhodou
  • práce s počítačem (Word, Excel, PowerPoint, SAP výhodou)
  • znalost zákonů a předpisů týkajících se zdraví a bezpečnosti práce včetně příslušných norem (ISO 45001 v kombinaci s ISO 9001 a ISO 14001)
  • znalost základů projektového řízení
  • velmi dobrá znalost AJ v ústní i písemné formě podmínkou (komunikace s evropským vedením společnosti)

Firma nabízí:

  • garantovanou výplatu 13. a 14. platu dle Kolektivní smlouvy
  • roční bonus
  • 1 týden dovolené nad rámec ZP, + 3 dny „sick days“
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • systém zaměstnanecké cafeterie
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na rekreaci dětí

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete podmínky, velmi ráda uvítám Váš životopis na adrese chlumska at sevenreasons.cz (nebo využijte tlačítka odpovědět). Děkuji.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
okres Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura