Klinika UNICA, jedna z předních evropských klinik reprodukční medicíny, která se věnuje pacientům z více než 20 zemí Evropy, hledá do svého pražského týmu na Nových Butovicích posilu na pozici Recepční/Provozně finanční asistent/asistentka. Lékařský tým je složen z českých i světových odborníků a specialistů a medicína je kladena vždy na první místo. Staňte se členem našeho týmu profesionálů.

Náplň práce

  • Každodenní komunikace s českými i zahraničními pacienty a jinými návštěvami
  • Práce se zdravotnickým programem, zadávání dat, zakládání karet a další administrativní úkony související s chodem recepce
  • Spolupráce s lékaři, zdravotnickým personálem a ostatními zaměstnanci kliniky
  • Provozní agenda – objednávky pro kliniku, komunikace se správou budovy, správa datových schránek, evidence smluv, administrativní úkony, pomoc s organizací firemních akcí
  • Finanční agenda – správa pokladny a evidence účetních dokladů, zapisování přijatých plateb, příjem plateb od pacientů na klinice

Požadavky

  • Angličtina na komunikativní úrovni, další cizí jazyk výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Přátelský a pozitivní, a proaktivní přístup
  • Zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, orientace na detail
  • Zkušenost s Microsoft Office
  • min. SŠ vzdělání, obchodní akademie nebo vzdělání ekonomického směru výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé finanční ohodnocení a benefity (jazykové kurzy, MultiSport karta)
  • přátelský přístup a péči o zaměstnance
  • příjemnou atmosféru a vztahy na pracovišti
  • příležitost pracovat v mezinárodním prostředí
  • možnost kariérního postupu prostřednictvím interních vzdělávacích programů

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Společnost
UNICA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel