MEYRA je významnou společností specializující se na dovoz a prodej kompenzačních pomůcek pro osoby s hendikepem a omezenou pohyblivostí.

Odborný prodejce zdravotnických prostředků pobočka Ostrava

Na středisko v Ostravě hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný prodejce zdravotnických a rehabilitačních prostředků, který posílí náš obchodní tým.

Co vás čeká:

  • Prezentace a prodej produktů společnosti (invalidní vozíky, ortopedické a rehabilitační pomůcky, ortézy atd.) obchodním partnerům, odborné veřejnosti a konečným uživatelům ve svěřeném regionu.
  • Naučíte se rozumět produktům, které mohou lidem velmi pomoci nejen s mobilitou a naplňovat tak moto naší společnosti: "Usnadníme lidem pohyb".
  • Klasická práce obchodního zástupce, ale i porozumění potřebám svých zákazníků, kdy důležité není jen prodat, ale i umět poradit a pomoci
  • Různorodá a zodpovědná práce při plnění obchodních cílů, která má smysl.

Co budete potřebovat:

  • Baví vás práce s lidmi, porozumět jejich potřebám a hledat řešení jak jim pomoci
  • Předchozí obchodní zkušenosti ve zdravotnictví mohou být výhodou, ale nejsou podmínkou
  • Být vyrovnanou osobností a mít dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Uživatelskou znalost práce na počítači - práce v programech Office
  • Být aktivním řidičem, úplně stačí skupina B

Nástup:

  • dohodou

Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu pohovoru.

Více informací o naší společnosti naleznete na www.meyra.cz, nebo také na www.facebook.com/meyraCR

Klíčová slova: zdravotnické potřeby, zdravotnictví, prodej, prodejce, fyzioterapeut, ergoterapeut, pacient, invalidní, kompenzační, rehabilitační

Společnost
MEYRA ČR s.r.o.
Adresa
Bendlova 377/8, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Obchodní zástupce, Fyzioterapeut, Ergoterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel