Značka KARE symbolizuje nápady týkající se designu a bytového vybavení, které jsou jedinečné, nikdy nejsou nudné, naopak jsou vždy plné fantazie a inspirace. Již od roku 1981 společnost KARE překvapuje své zákazníky po celém světě nesrovnatelnou a nevyčerpatelnou škálou nového nábytku, osvětlení a bytových doplňků, které vyjadřují intenzivní vášeň pro design. Staň se také členem našeho týmu!

Pro náš sklad v Horních Počernicích hledáme kolegu na pozici Skladník. Práce je u nás hlavně manuální, ale zároveň si v kontaktu se zákazníkem při výdeji zboží. Proto hledáme jak fyzicky zdatného kolegu, tak také sympaťáka, který zapadne do našeho týmu.

Co bude tvá náplň práce?

  • Naskladnění a vyskladnění zboží
  • Práce se čtečkou
  • Inventury
  • Výdej zboží zákazníkům
  • Převoz zboží na prodejnu
  • Balení zásilek

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz na VZV a skupinu B
  • Předchozí zkušenosti vítáme, ale nejsou podmínkou
  • Nástup ihned

Co ti nabízíme?

  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce 5 dní v týdnu
  • Bonusy, prémie

Společnost
ZFP Interiors, s.r.o.
Adresa
Ve žlíbku 1800/77, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Zákaznický servis, Kurýr, Řidič, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZFP Interiors, s.r.o., Ondřej Farana
777 184 111