Náplň práce:

  • Sledování nákupních požadavků, vystavování objednávek a jejich správa v informačním systému
  • Poptávková řízení
  • Vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, dodavatelské audity
  • Vyjednávání nákupních podmínek
  • Uzavírání kontraktů s vybranými dodavateli
  • Vyřizování reklamací
  • Spolupráce s ostatními odděleními (účtárna, sklad, expedice, výroba, plánování, údržba)
  • Hledání příležitostí ke zlepšení nákupních procesů v souladu s firemní politikou jakosti

Očekáváme:

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Praxe v nákupu alespoň 3 roky
  • Schopnost aktivní komunikace v angličtině
  • Dobrá znalost MS Office, předchozí zkušenost s MRP, modul nákup podmínkou
  • Analytické myšlení
  • Schopnost plánování práce a stanovování priorit
  • Dobré vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Proaktivní, zákaznický a týmový přístup
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Kreativní samostatnou práci v přátelském týmu
  • Možnost odborného růstu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a benefity
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce Brno - CTP Slatina

Společnost
ViskoTeepak, s.r.o.
Adresa
Vlastimila Pecha 1270/14, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ViskoTeepak, s.r.o., Jana Nešporová
+420 735 126 702