Blanik Aircraft CZ s.r.o. se zaměřuje na návrh a výrobu jednotlivých verzí letadel, širokého spektra leteckých dílů různých tipů letadel, provádění konstrukčních změn včetně testování, údržby a oprav. Je dnes také celosvětově jediným subjektem, který nabízí nový celokovový větroň.

Operátor CNC strojů/frézař

Hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor CNC frézy

Náplň činnosti:

Obsluha a seřízení pětiosého frézovacího centra DMU. Řídící systém Heidenhein. Schopnost samostatného provádění prací při strojním obrábění materiálu. Přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace. Čtení a užívání technické dokumentace.

Požadavky:

- SŠ/SO vyučení v oboru obráběč kovů – operátor CNC strojů, obráběčské práce (vhodné i pro absolventy), SO vyučení v příbuzném strojírenském oboru

- Schopnost orientace v cizojazyčné dokumentaci (AJ, NJ)

- Znalost systémů CNC

- Znalost čtení výkresů

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

- Pozitivní a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

- Zajímavou a různorodou práci

- Školení

- Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, zvýhodněný mobilní tarif T-mobile i pro rodinné příslušníky

- Plat dle praxe

Termín nástupu: ihned / dle dohody

OZVĚTE SE NÁM - ROZŠIŘUJEME TÝM !!

Společnost
Blanik Aircraft CZ s.r.o.
Adresa
Beranových 65, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost studijního volna
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Technika a vývoj, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ATH s.r.o., Hana Gärtnerová
+420 773 250 470