Máte zkušenosti s obchodní činností v oblasti IT, CRM systémů nebo reportingu pro farmaceutický průmysl nebo FMCG? Jste ambiciózní, baví Vás akvizice nových obchodních případů, máte rádi výzvy? Potom právě Vy jste ideální kandidát/ka.

Jsme společnost zabývající se poskytováním vysoce kvalitních služeb a IT řešení a hledáme posilu do našeho úspěšného obchodního týmu.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání obchodních kontaktů
  • komunikace s potenciálními i stávajícími klienty
  • akvizice nových klientů
  • vedení obchodních případů

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výhodou zkušenost s prodejem IT technologií a CRM alespoň 1 rok
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • dynamická osobnost s proaktivním přístupem a silnou orientací na výsledky
  • profesionální vystupování
  • dobře zvládnutý time management
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, týmový duch

Nabízíme:

  • prostředí stabilní české společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • odměny z uzavřených obchodních případů při splnění KPI´s
  • HPP nebo možnost spolupráce na IČO
  • náplň práce vhodnou pro muže i ženy

Společnost
Austro-Bohemia,s.r.o.
Adresa
Na hrázi 178/25, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Intelligence Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.