V naší společnosti UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. v Liberci vyrábíme technologická zařízení pro výrobu čipů.

ČIP NAD ZLATO - POJĎ SE S NÁMI PODÍLET NA JEJICH VÝROBĚ!

Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Specialista operativního nákupu-mimo automotive

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro výrobu čipů se sídlem v Liberci.

CO BUDE TVOJE DENNÍ NÁPLŇ?

  • vytvářet, zpracovávat a zasílat objednávky dodavatelům,
  • potvrzovat a aktualizovat termíny dodání,
  • kontrolovat a urgovat včasné termíny dodání,
  • vyjednávat obchodní podmínky u nových dodavatelů,
  • poptávat/objednávat importní přepravu,
  • zajišťovat dokumenty pro celního deklaranta,
  • spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange,
  • spravovat svěřenou databázi dodavatelů a materiálu,
  • odpovědnost za logistické reklamace dodavatelům,
  • aktivní spolupráce s jednotlivými odděleními firmy – sklad, finanční, zákaznické, plánování atd.

CO BY JSI MĚL ZNÁT A UMĚT?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • praxe minimálně 1 rok na stejné či obdobné pozici výhodou,
  • aktivní AJ podmínkou - denní využití,
  • dobrá znalost práce s MS Excel - práce s daty, kontingenční tabulky
  • znalost IS Helios Orange výhodou,
  • ŘP sk. B výhodou
  • osobnostní předpoklady - spolehlivý člověk s aktivním přístupem, analytickým myšlením a uměním jednat s lidmi

CO NABÍZÍME?

  • individuální přístup, podpora v zaškolení na dané pozici,
  • práce ve společnosti s vysokým potenciálem v polovodičovém průmyslu (čipová výroba),
  • práci v příjemném kolektivu,
  • flexibilní pracovní dobu – jednosměnný provoz,
  • rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou,
  • zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, 5 dnů dovolené navíc, vzdělávání, benefitní karty, firemní permanentky na volnočasové aktivity - hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec

DATUM NÁSTUPU: Ihned / dle dohody

Společnost
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Adresa
V Horkách 76/18, Liberec – Liberec IX-Janův Důl
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

UCT Fluid Delivery Solutions.s.r.o., Pavla Benešová
731 455 119