CS KATALOGY s.r.o.
Janouškova 2015/1a, 613 00 Brno
www.cskatalogy.cz

Administrativní pracovník pro tvorbu katalogů

Pro naši dceřinou společnost CS KATALOGY s.r.o. hledáme kolegyni/kolegu na pozici Administrativní pracovník pro tvorbu katalogů.

Požadujeme

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • Velmi dobrou angličtinu, komunikace se zahraničními klienty
  • Dobrou znalost českého jazyka
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Pečlivost, přesnost, trpělivost, systematičnost
  • Znalost MS Office (word, excel)
  • Samostatnost, aktivitu
  • Řidičské oprávnění – aktivní řidič (není podmínkou)

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr v moderním, příjemném prostředí s přátelským dámským kolektivem
  • průběžné vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení a motivační finanční ohodnocení
  • komplexní zaškolovací a tréninkový program
  • místo výkonu práce: Brno

Náplň práce

  • samostatná i týmová práce na tiskovinách
  • práce s databázemi
  • komunikace se zákazníky

Společnost
Exponex s.r.o.
Adresa
Janouškova 2015/1a, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Služby, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel