Strojírenská společnost, zabývající se výrobou speciálních strojů na výrobu umělých hmot, gumy a tapet, stavbou nástrojů, modelů a forem, hledá vhodné kandidáty pro pozici:

ASISTENT/ -KA V NÁKUPU

Popis pozice:

- zajišťování služebních cest montérů v ČR i v zahraničí (hotely, letenky, taxi, visa,….)
- zajišťování dílů, materiálu a služeb na základě požadavků interních zákazníků (nářadí, spotřební materiál, ochranné pomůcky, opravy, údržba,…)

- archivace
- ostatní administrativní práce v oddělení nákupu

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- znalost AJ, popř NJ na komunikativní úrovni (především po telefonu)
- komunikativnost

Nabízíme:

* dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
* možnost profesního vývoje, popř. profesního růstu
* kurzy Nj/ AJ
* botahý sociální program

Společnost
R + S Automotive CZ s.r.o.
Adresa
Holoubkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.