NORMA, řetězec diskontních prodejen potravin, představuje svým konceptem,
vystupováním na trhu, sortimentem, cenou, akčními nabídkami, nárokem na
kvalitu a organizační strukturou jeden z největších německých maloobchodních
řetězců.

Junior nákupčí

Norma k.s., potravinový diskont se 49 prodejnami v České republice a centrálním skladem v Praze hledá do svého týmu junior nákupčího s nástupem v nejbližším možném termínu.

Co Vás čeká

  • Výběr vhodného sortimentu
  • Nákup a zalistování nových výrobků
  • Komunikace s výrobci a dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů
  • Plánování a zajištění dodávek
  • Sledování nejnovějších trendů
  • Sledování nabídky konkurence a porovnávání cen
  • Vyhodnocování prodejnosti a tvorba statistik
  • Jako nákupčí budete zaškolen/a metodou "learning by doing", přičemž od začátku Vám budou k práci přiděleny vlastní skupiny zboží. Tyto budete pod dohledem svého nadřízeného dále rozvíjet tak, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout kvalitní sortiment a akce, samozřejmě za předpokladu dobrých obchodních výsledků ve prospěch společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené vysokoškolské/ vyšší odborné vzdělání ekonomického směru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Chuť komunikovat s tuzemskými a zahraničními obchodníky a dodavateli
  • Dobré vyjednávací a komunikativní schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Dobré vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti nákupu výhodou (potravinářský obor není podmínkou)
  • Samostatnost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
  • Ochota cestovat
  • Aktivní znalost MS office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků
  • Práce na plný pracovní úvazek HPP - smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Služební automobil

Společnost
NORMA, k.s.
Adresa
Tiskařská 599/12, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.