Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

Tato práce je právě pro tebe, když …

  • Baví tě právo a chceš pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci.
  • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš.
  • Chceš na sobě pracovat a expertně růst, ochotně se pouštíš i do neprobádaných vod.

Podívej se na budfrankbold.cz - zjisti, kdo jsme a na čem se u nás můžeš podílet.

Jak u nás využiješ své talenty?

Staneš se součástí advokátního týmu, který se zabývá zejména občanským a obchodním právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie). Děláme hodně civilních sporů, věnujeme se veřejným zakázkám, účastníme se taky řízení před správními úřady i soudy. Využiješ tedy u nás zkušenosti z kterékoli z těchto oblastí.

Pokud ses zatím nesetkal/a přímo s energetickým právem, nevadí – v týmu budeš mít kolegy, kteří se této problematice už dlouho věnují, a pokud máš chuť jít do toho, určitě se ve všem rychle zorientuješ.

Najdeš u nás taky ….

  • Full-time práci v našich kancelářích v Praze, Brně nebo Ostravě.
  • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kteří rozumí své práci – jsme doporučovaná kancelář pro energetiku v žebříčku Právnická firma roku 2020.
  • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
  • Základní měsíční odměnu 50.000 – 75.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.

Je to ta správná příležitost pro tebe? Abychom Tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis prostřednictvím formuláře na našich stránkách budfrankbold.cz/advokatka-soukrome-verejne-pravo-energetika/. Ozveme se ti zpět.


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel