Naše firma není žádným nováčkem v oboru. Potkává se nás tu přes šedesát, z toho pětina pracuje v DASu více než 25 let. Máme za sebou přes 3000 zakázek a mnoho klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Díky tomu můžeme zaměstnancům zajistit stabilní příjem a smysluplnou práci, se kterou se mnoho našich kolegů loučí až v důchodu.

Obchodní ředitel

Zavedená česká firma DAS spol. s r. o. hledá do svého týmu kolegu, který má obchodního ducha, strategické myšlení a organizační schopnosti. Pokud se chcete aktivně podílet na chodu společnosti, vést 5-ti členný tým a rozvíjet obchodní strategii, staňte se součástí našeho týmu a pracujte na HPP v příjemném prostředí frýdecko-místecké kanceláře.

Uvítáme…

  • SŠ/VŠ technického / strojírenského zaměření
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti obchodu a marketingu
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti dopravní a manipulační techniky výhodou
  • Komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • Komplexní myšlení a kritický pohled
  • Obchodního ducha a samostatnost
  • Znalost AJ / NJ na komunikativní úrovni
  • Řidičské oprávnění sk. B / aktivní řidič

Co vás čeká?

  • Být součástí vrcholového managementu a možnost ovlivnit celkový chod společnosti
  • Vytvářet a implementovat obchodní a marketingovou strategii firmy
  • Reprezentovat společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů
  • Nastavovat prodejní cíle a plánovat výši tržeb
  • Zpracovávat nabídky pro zákazníka a cenotvorba
  • Smluvně zajišťovat zakázky a jejich předání zákazníkovi
  • Vést, motivovat a hodnotit obchodní tým (5 členů)
  • Analyzovat výsledky obchodního týmu a připravovat reporty

Nabízíme

  • Vysokou míru samostatnosti
  • Zázemí a kancelář ve Frýdku-Místku
  • Až 25 dnů dovolené dle odpracovaných let
  • Příspěvek na závodní stravování, životní pojištění a Multisportkartu
  • Služební notebook
  • Služební automobil

Pokud vás zaujala naše nabídka, pošlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 22. 10. 2021. Připište kontakt na osobu, která může poskytnou vaši referenci. Vše si pečlivě pročteme a nejpozději do 10 dnů se s vámi domluvíme na dalším postupu, případně vás rovnou pozveme na pohovor. Součásti pohovoru bude také prezentace Vašeho návrhu obchodní strategie naší firmy na max. 10 minut.

Společnost
D A S spol. s r. o.
Adresa
Nádražní 2293, Frýdek-Místek – Frýdek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer, Strojní inženýr, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel