Klinika ESET je nestátní ambulantní zdravotnické zařízení poskytující zdravotní péči v oborech psychiatrie, klinická psychologie, psychoterapie, ergoterapie, terénní psychiatrická sestra formou denních stacionářů i ambulantních služeb. Akreditované pracoviště pro přípravu psychologů k atestaci v oboru klinická psychologie a psychoterapie a lékařů ve specializaci psychiatr.

Psycholog dospělá klientela

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru klinické psychologie přijme atestovaného klinického psychologa (případně psychologa těsně před atestací z klinické psychologie) pro práci s dospělou klientelou.

Úvazek 1,0. Náplní práce jsou skupinové terapie, individuální psychoterapie, vyšetřování. Uvítáme alespoň sebezkušenostní část výcviku.

Vstupní plat dle dohody, po zapracování plat v rozmezí 45-90 tis. - dle kvalifikace/plný úvazek. Smlouva nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Benefity se přiznávají po nástupní době.


Informace o pozici

Společnost
ESET
Adresa
Úvalská 3411/47, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Klinika ESET, Daniela Teplá
220 910 950