Požadujeme:

· min. středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru

· praxe na pozici účetní min. 5 let, praxe v neziskové organizaci výhodou

· znalost účetní a daňové problematiky

· ochotu dále se vzdělávat

· znalost software Stormware – Pohoda – Pamica výhodou

· vysokou osobní odpovědnost, samostatnost, komunikativnost, důslednost a pečlivost

· čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

· vedení a zodpovědnost za veškerou účetní agendu v souladu s platnými zákony

· zpracování podkladů (monitorovací zprávy, dotace, projekty)

· příprava podkladů pro audity, rozpočtu, sledování pohybu majetku a jeho evidence

· spolupráce na vedení mzdového účetnictví

· dohlížení na hospodárnost finančních prostředků

Nabízíme:

· zázemí stabilní společnosti

· 25 dní dovolené, 3 sickday

· příspěvek na penzijní připojištění

· možnost dalšího vzdělávání

· příjemný pracovní kolektiv

Společnost
FOKUS Mladá Boleslav
Adresa
Svatopluka Čecha 1001, Sokolov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

FOKUS Mladá Boleslav, Bc. Věra Martykán Maliňáková
770 161 122
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.