COOP Centrum družstvo, tradiční prodejce potravin a nepotravinářského zboží, hledá do zaměstnaneckého poměru kolegu/kolegyni na pozici FAKTURANT(KA). Tato nabídka je vhodná také pro absolventy.

Vybraný kandidát bude proškolen zkušenějšími kolegy, znalost cizích jazyků není nutná. Uvítáme člověka se zájmem o profesní růst.

Pracovní náplň

  • Zajištění přidělené agendy v rámci finančního oddělení
  • Zápis a účtování přijatých faktur a jejich přefakturace
  • Komunikace s partnery
  • Spolupráce na chodu oddělení fakturace
  • Odpovědnost za správnost zaúčtování účetních operací
  • Odpovědnost za správnost zaúčtování z pohledu daní
  • Dle schopností a znalostí kandidáta.

Požadavky

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office
  • Znalost IS SAP výhodou
  • Znalost EDI fakturace výhodou
  • Základní znalost účetních principů a daňové a účetní legislativy výhodou
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, ochota učit se
  • Pečlivost, asertivita, komunikativnost.

Nabízíme

  • Stravenky, flexi pass, slevy u vybraných smluvní­ch partnerů
  • 25 dní dovolené
  • Mzdové benefity při splnění­ cílů
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost a podpora dalšího vzdělávání­
  • Příležitost pro osobní­ i profesní­ růst
  • Přátelské a otevřené prostředí.

Možný nástup: ihned nebo dle dohody.

Pracoviště v centru Prahy (Praha 3).

Společnost
COOP Centrum družstvo
Adresa
U Rajské zahrady 1912/3, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturant/fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.