Mezinárodní hotelová síť Barceló Hotel Group hledá pro svůj 5* hotel Barceló Brno Palace vhodného kandidáta na pozici Operation Manager.

Operations Manager pro 5* hotel Barceló Brno Palace

Hlavní odpovědnosti:

• zastupování generálního ředitele hotelu v čase jeho nepřítomnosti

• spolupráce s jednotlivými odděleními v hotelu a externími firmami

• dohled na personální plánovaní a řízení, spolupráce v týmu

• spolupráce s vedoucími oddělení dosahovat nastavené cíle v oblasti příjmů, nákladů a spokojenosti hostů

• dohlíží na nábor nových zaměstnanců, jejich školení a rozvoj

• Hotel Management – sledování a kontrola hotelových a korporátních standardů

• kontrola vybavení hotelu a pravidelné revize

• pomáhat při přípravě a revizi ročního podnikatelského plánu zaměřeného na zvýšení příjmů, vnější prodejní aktivity, zvýšení skóre spokojenosti hostů a rentability marže

• vypracování a sledování hotelového ročního rozpočtu, spolupracovat s generálním ředitelem na dosahování krátkodobých a dlouhodobých strategických cílů hotelu

• sledování spokojenosti – interní a externí a nastavování plnění cílů

Požadujeme

• zkušenost min. 2 roky z hotelu podmínkou

• dobrá znalost anglického a českého jazyka, znalost španělského jazyka výhodou

• dobrá znalost programu Opera nebo Fidelio

• dobrá znalost MS Office (Word, Excel a PowerPoint)

• orientace na výsledek a na spokojenost klienta

• komunikativnost, spolehlivost

• flexibilita a time-management

• ŘP sk. B nutný (aktivní řidič)

Nabízíme

• stabilní zázemí velkého španělského řetězce Barceló Hotel Group s více než 250 hotely po celém světě

• zaměstnanecké stravování zdarma

• multisport karta a další firemní benefity

• notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely

• zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti

Společnost
2. DSP, s.r.o.
Adresa
Šilingrovo náměstí 265/2, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

2. DSP, s.r.o., HR Manažer
+420 733 761 707