Auto Outlet je společnost, která se zabývá prodejem nových vozů téměř všech amerických značek. Za posledních 13 let jsme vyrostli v největšího nezávislého prodejce amerických vozů v České republice a řadíme se mezi ty větší i v evropském měřítku. Naše služby nabízíme zákazníkům ve dvou lokalitách. Na Praze - východ, kde disponujeme obrovským zázemím na prostoru téměř 9000 m2 a v Hodoníně, který nabízí taktéž plnohodnotný showroom s kompletním servisním zázemím.

Jsme autorizovaný dealer Dodge a RAM. Mimo to nabízíme prodej a servis i pro další značky jako Ford, Chevrolet, Jeep, Chrysler, GMC atd. Zastupujeme řadu renomovaných automotive značek kupříkladu ROUSH Performance, LPG Prins, podvozkové součásti FOX Shox a BDS nebo prémiové pneumatiky Pirelli.

Naše společnost je stabilní. I když nedávná doba byla pro segment automotive komplikovaná, nezaznamenali jsme žádný útlum a nadále rosteme!

Specialista marketingu - inzerce vozidel

Zajímavá práce v prostředí ikonických amerických vozů

Hledáme do našeho týmu kolegu nebo kolegyni, který/která sice nemusí mít pracovní zkušenosti z oboru Automotive, ale pravidelně nasává informace a novinky z tohoto světa. Předpokládáme, že modely vozů a mnohé technické popisky tě tím pádem nezaskočí a budou ti povědomé. Nikdo tě nebude ze znalostí zkoušet ani nemusíš všechno znát nazpaměť, nejsme ve škole.

Práce je různorodá a určitě tě zaučíme. Musíme ale z tebe mít pocit, že tě auta baví a máš chuť pojmout veškeré potřebné informace, kterých není málo. Ale všechno má svůj čas. Určitě se zapojíš i do administrativy. Jednoduše řečeno budeš vozidla konfigurovat a jejich specifikace zadávat do interního systému. Pravdou je, že hledáme zodpovědného a svědomitého člověka, který se v informacích neztratí. Naopak je bude umět dohledat, použít a po sobě zkontrolovat, protože chyby děláme všichni.

Zapojíš se i do inzerce vozidel. Když se podíváš na naše stránky, tak ke každému vozidlu píšeme „příběh“, jinak řečeno specifikaci. Tu si budeš dohledávat na stránkách výrobce a pak jim vtiskneš naši textovou podobu. Někdy to jde rychle a někdy nad tím strávíš celý den. Výsledkem ale musí zaručené informace, které prodejci recitují zákazníkům při prodeji vozů. Mezi další aktivity bude například focení vozidel, kontrola a tisk cenovek nebo účast na přípravě firemních eventů. Jako člen marketingového týmu se ti určitě na stůl dostanou k řešení menší projekty různého typu.

Nechceme toho za tak moc

Očekáváme od tebe hlavně chuť do práce a zálivu v automobilech. Pokud auta sleduješ, víš, jak dalece technika dospěla, takže ti technické pojmy nebudou neznámé. Musíš být opravdu pečlivý a zodpovědný ke své práci. Zní to jako klišé, ale kontrola odvedené práce je pro nás velice důležitá. A samozřejmě angličtina, bez té nebudeš schopen informacím o vozidlech porozumět natož o nich psát.

Můžeš počítat s fixní mzdou!

Kromě zajímavé a pestré práce nabídneme odpovídající, práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou. Nemusíš se obávat pohyblivé mzdy jejíž výše bývá obvykle podmíněna nedosažitelnými plány. Mzda je fixní a můžeš s ní počítat. Pokud si chceš zachovat IČO nebráníme se ani této spolupráci. Každým rokem si s tebou pohovoříme ohledně odvedené práce a když budeš platným členem týmu, vždy se ti odměníme formou bonusu či navýšením mzdy. Nastoupit k nám můžeš prakticky ihned.

Místo výkonu práce:

Parkerova 623, Klecany, Praha-východ


Informace o pozici

Společnost
AUTO OUTLET s.r.o.
Adresa
Parkerova 623, Klecany – Zdibsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Asistent/asistentka, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Auto Outlet s.r.o.
Parkerova 623, 25067 Klecany, Česká republika
+420 774 714 400