Jsme přední specialisté na střechy, fasády a izolace s unikátními službami. Jsme leader v inovacích, pomáháme řemeslníkům moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. Rosteme a máme smělé cíle, proto budujeme týmy expertů a současně skvělých lidí na centrále společnosti i na našich pobočkách.

Pokud jsi vůdčí typ, umíš za svůj tým bojovat, vést jej za stanoveným cílem a posilovat cestou, a navíc rozumíš fotovoltaickým systémům, pak hledáme právě Tebe. Staň se součástí budoucnosti v oboru střech, fasád, izolací a inovativních technologií.

Aktuálně do našeho mladého oddělení energetických úspor hledáme stavbyvedoucího pro fotovoltaické systémy.

Naše nabídka:
• zaměstnání u špičkové české firmy se zaměřením na jedinečné stavební projekty
• perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru
• růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru
• férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku projektu
• firemní benefity (příspěvek na stravu, 25 dní dovolené a mnoho dalších)
• zajímavou a různorodou práci s přesahem do realizace zakázky
• flexibilní pracovní doba
• příjemné pracovní prostředí a skvělý tým spolupracovníků

Tvá náplň práce:
• montáž fotovoltaických elektráren
• řízení montážních part
• zajištění dodávek materiálu na stavby
• příprava bloků fotovoltaických elektráren na dílně

Naše požadavky:
• platné oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb.
• řidičský průkaz skupiny B
• loajalita
• schopnost samostatné práce
• pečlivost
• ochota učit se
• praxe s montáží fotovoltaických elektráren výhodou

Společnost
Coleman S.I., a.s.
Adresa
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.