Agentura PRime time byla založena v roce 1998 a je členem Asociace PR agentur na Slovensku (APRSR). Aktuálně jsme na druhém míste v žebříčku podle přijatých honorářů a od svého vstupu do této asociace patří naše agentura mezi TOP 5 PR agentur na Slovensku.

Fascinuje nás naše práce, protože jsme přesvědčeni, že právě PR je dnes klíčovým nástrojem schopným kombinovat strategii, online a média. Fascinuje nás sledovat, jak různorodě dnes žijí lidé, protože ačkoli lidské motivace zůstávají, každým dnem se mění formy, platformy či lifestylové trendy.

Naším primárním cílem stále zůstává poskytování kvalitního servisu klientům, ale myslíme si, že budoucnost je v online a multichannel komunikaci. V našich kampaních propojujeme klasické a inovativní formy komunikace s důrazem na reálné potřeby klienta. Máme dynamický tým složený z lidí s různými pracovními zkušenostmi, což nám poskytuje možnost dívat se na problém jinak.

Více na: https://www.primetime.sk/cz/

PR Consultant (Mid)

PRime time patří mezi největší a nejvýznamnější PR agentury na Slovensku. Pro posílení našich aktivit v České republice hledáme do pražské pobočky PR Consultanta, specialistu na media relations. Hledáme nadšeného člověka s přehledem na českém mediálním trhu, znalostí médií a kontakty na novináře.

Podmínkou je zkušenost s prací v agentuře 2-3 roky, výhodou jsou zkušenosti v oblasti lifestyle & zdraví, zkušenosti s tvorbou komunikačních strategií, budgetingu a s přehledem komunikace na sociálních sítích.

CO POŽADUJEME?

 • znalost českého mediálního prostředí
 • orientaci v různých mediatypech, mediálních formátech, rubrikách, kontakty s novináři
 • vysokou úroveň komunikace s klientem
 • důslednost a spolehlivost
 • samostatnost. Fungujeme v česko-slovenských týmech, kde se budeš moci opřít o zkušené kolegy, ale mnoho věcí budeš řesit samostatně.
 • výborná znalost češtiny. Tvým úkolem nebude tvořit celý obsah komunikace, ale musíš mít cit pro vytváření, zpracování a editaci témat z různých oborů, formátování pro různé typy médií a rubrik a jeho lokalizaci pro české prostředí.
 • pokročilá angličtina. Občas je třeba vést komunikaci v angličtině s klientem, občas něco menšího přeložit. Požadujeme minimálně úroveň B1.
 • zkušenost s prací v agentuře 2 - 3 roky

CO NABÍZÍME?

 • vlastní organizaci práce. Nikdo nad tebou nebude stát a úkolovat tě, co máš udělat teď a co potom. Jsme firma orientovaná na výsledky, ne na procesy!
 • prostor pro spoluvytváření české pobočky a prostor pro tvůj kariérní růst
 • získávání zkušeností na mezinárodních projektech
 • vzdělávání v různých kurzech a konferencích v Česku i na Slovensku
 • flexibilní pracovní dobu, pět týdnů dovolené, 4 sick days, firemní telefonní tarif a notebook, extra prémie odvíjející se od spokojenosti klienta a profitability zakázky
 • zázemí a prestiž renomované PR agentury

Informace o pozici

Společnost
PRime time PR, s.r.o.
Adresa
Soukenická 1194/13, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Média, reklama a PR, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

PRime time PR, s.r.o.