Společnost Dago s.r.o. pracuje v jedné z nejdynamičtějších oblastí reklamy – in-store marketingu – produkci a výrobě POP médií.
Spolupracuje s více než-li 150 klienty segmentů FMCG, elektroniky, farmacie.

Key account manager

Kreativní reklamní agentura, zabývající se vývojem a výrobou POS materiálů na mírů svým klientům, s dlouholetou působností na českém, i zahraničním trhu hledá do svého obchodního teamu nového kay account managera, který má zkušenosti s obchodem a péčí o klíčové zákazníky společnosti.

Co vás čeká?

  • každodenní komunikace se svěřenými klienty společnosti
  • péče o stávající portfolio klientů společnosti + akvizice nových zákazníků
  • zodpovědnost za vedené projekty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • spolupráce s produkčním, výrobním a grafickým oddělením společnosti
  • vývoj nových POS ve spolupráci s grafiky a designéry
  • vedení projektu od A do Z ( design, zpracování, výroba, prodej )

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • zkušenosti s obdobnou pozicí nutností
  • znalost obchodu a obchodních taktik
  • orientace na zákazníka
  • tah na branku
  • orientace v POS materiálech velkou výhodou
  • technické znalosti z oblasti výroby POS materiálů velkou výhodou
  • český jazyk na úrovní rodilého mluvčího nutností
  • angličtina na komunikativní úrovni ( další jazyky výhodou )

Co vám můžeme nabídnout?

  • stabilní společnost, která je na trhu od roku 1993
  • mladý kolektiv
  • rodinné prostředí firmy
  • zajímavé platové ohodnocení
  • férové jednání
  • služební telefon a notebook
  • po zaučení firemní automobil

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Zdice, Komenského 1020

Pracovní doba: 8:30 - 17:00 hod

Společnost
DAGO, s.r.o.
Adresa
Komenského 1020, Zdice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.