Dremo Personaldienstleistung GmbH

Pomocní ošetřovatelé/-ky ve stacionární péči - Německo!

Chcete mít spolehlivého zaměstnavatele, který Vám pomůže v nutné situaci?

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • měsíční mzda od 1700 do 2000 EUR čistého
  • kompletní organizace práce a ubytování (ubytování zdarma)
  • benefiční karta - 44 EUR nezdaněných měsíčně
  • zdravotní a sociální pojištění
  • příspěvky za práci přesčas, práci o svátcích
  • příspěvky na dovolenou, na Vánoce
  • pracovní oděv zdarma

Náplň práce:

  • odpovědná komplexní péče o pacienty v lůžkových zařízeních
  • pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
  • dokumentace prokázané práce, dokumentace léčby
  • práce na směny

Požadujeme:

  • pracovní zkušenost alespoň půl rokz ze stacionární nebo ambulantní péče nebo 3 roky z 24-hodinové péče
  • vzdělání v oboru (minimálně ošetřovatelský kurz)
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni (min. B1), znalost odborné terminologie
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita

V případě dotazů jsme k dispozici Po-Pá od 8:00 do 14:00 hodin na tel. číslech: +49 351 89 775 22 nebo +420 234 709 522

Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 2 000 – 2 300 EUR / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Overbeckstr. 21, 01139 Dresden, Německo
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.