Kdo jsme?

Patříme k předním pražským překladatelským agenturám s kompletní nabídkou překladatelských a tlumočnických služeb ve více než 50 jazycích. Na trhu jazykových služeb působíme už téměř 30 let.

Koho hledáme?

Hledáme interní junior účetní do sídla společnosti na Praze 6.

Jaká je náplň práce?

Tvá práce zahrnuje kompletní agendu podvojného účetnictví malé firmy. Budeš se věnovat fakturaci provedených překladů, kontrole a proplácení faktur, mezd zaměstnanců a s tím související komunikaci se zaměstnanci agentury, překladateli a zákazníky. Při zajišťování daných úkolů používáme účetní program Stereo Kastner, speciální informační systémy a programy MS Office. Vše potřebné tě naučíme, navíc budeš pracovat v týmu zkušených účetních, které ti rády poradí a podpoří tě.

Co bys měl/a umět?

  • pečlivost a zodpovědnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem
  • znalost podvojného účetnictví, MS Office
  • zkušenost práce v programu Stereo Kastner výhodou
  • aktivní znalost AJ
  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou (VŠ není podmínkou)

Na co se můžeš těšit?

  • zajímavá práce na plný úvazek v přátelském prostředí prosperující firmy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • dobré platové ohodnocení
  • firemní benefity (školení a jazykové kurzy v naší jazykové škole, 1 týden dovolené navíc, stravenky, možnost občasné práce z domova)
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí v kanceláři na Praze 6

Nastoupit můžeš třeba hned. Pokud tě nabídka práce zaujala, pošli nám svůj životopis a můžeme se potkat. Těšíme se na tebe!

Společnost
SPĚVÁČEK překladatelská agentura s.r.o.
Adresa
náměstí Na Santince 1554/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.