Severočeská vodárenská společnost je akciová společnost, působící od roku 1993 na trhu v oblasti výstavby a správy vodohospodářské infrastruktury. Je největší vodárenskou společností v Čechách i v širším středoevropském regionu. Region její působnosti pokrývá kraj Ústecký a podstatnou část Libereckého kraje: Jde o území o celkové rozloze 6.930 km2, tedy 9% plochy státu, kde žije 1,172 milionu obyvatel.

SAMOSTATNÝ ODBORNÝ REFERENT Teplice

Co vás čeká:

  • koordinace předprojektové, projektové přípravy a zajištění vlastní realizace investičních akcí vodohospodářského majetku.

Co byste měli mít, znát, umět:

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání vodohospodářského směru popřípadě stavebního směru,
  • dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně v týmu,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • znalost práce na PC (Microsoft Office, znalost programu KROS výhodou),
  • komunikační schopnosti,
  • zodpovědnost a flexibilitu.

Výhodou pro Vás bude:

  • praxe v oblasti realizace vodohospodářských staveb,
  • zkušenost s řízením realizace staveb nebo s výkonem inženýrské činnosti při provádění staveb.

Nabízíme Vám:

  • zázemí největší vodárenské společnosti,
  • jistotu a stabilitu velké firmy,
  • možnost dalšího profesního vzdělávání,
  • dobré finanční ohodnocení.

Společnost
Severočeská vodárenská společnost a.s.
Adresa
Přítkovská 1689/14, Teplice – Trnovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Severočeská vodárenská společnost a.s., Martina Berková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.