UNITED BRANDS,s.r.o. (www.unitedrands.wine) je úspěšná společnost, která působí na českém i zahraničním trhu, jako dovozce a distributor řady mezinárodních vinných a alkoholických produktů. Díky úspěšnému růstu naší společnosti chceme posílit náš tým o pozici:

ASISTENT(KA) ODDĚLENÍ MARKETINGU

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování grafických návrhů a vizuálů
  • Participace na vytváření externích i interních kampaní a na rozvoji komunikačních kanálů firmy
  • Pravidelná aktualizace produktového katalogu a produktové databáze
  • Návrh a tvorba letákových kampaní, prezentací a produktových listů
  • Realizace marketingových aktivit
  • Prezentace firmy na sociálních sítích, správa webových stránek
  • Podpora v rámci přípravy a realizace firemních eventů
  • Podíl na vývoji designu nových produktů a následný brand building
  • POS materiály – zajištění, evidence a zároveň dohled nad jejich efektivním využitím

 Hlavní požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou a praxi v daném oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Práce s programy - Indesign, Photoshop, Illustrator
  • Orientace v problematice nových komunikačních nástrojů (internet, sociální sítě)
  • Skvělé komunikační schopnosti a kreativní myšlení
  • Schopnost týmové práce a spolupráce s ostatními odděleními

 Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP s pestrou pracovní náplní v atraktivním oboru
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Zázemí úspěšné a stabilní firmy
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Využití jazykových znalostí

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Společnost
UNITED BRANDS,s.r.o.
Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

UNITED BRANDS,s.r.o., Michaela Svobodová
+420 323 666 062