Záleží ti na tom, jak jsou informovaní cizinci (expati) v Česku a jak jim můžeme pomoct?
Máš blízko k bydlení a životu v zahraničí?
Jsi na sociálních sítích jako doma?
Vynikáš v psaní krátkých, čtivých textů, které na první pohled zaujmou?
Chceš se podílet na tvorbě image naší firmy na sociálních sítích?
Ovládáš na výbornou češtinu i angličtinu?
Rád/a by sis v praxi vyzkoušel/a výkonnostní marketing na sociálních sítích?

Otevíráme novou pozici Social Media Manager a víc ti o ní s radosti povíme osobně.

Chceme tě, pokud:

  • jsi optimist/ka, extrovert/ka a na problém se díváš stylem, že hledáš řešení
  • rád/a se učíš novým věcem, chybu bereš jako posun vpřed a ceníš si zpětné vazby
  • jsi komunikativní, jsi týmový hráč, ale zároveň dokážeš pracovat samostatně na vlastních úkolech a dodržuješ deadliny
  • jsi flexibilní, je pro tebe důležitý time-management a řízení se prioritami
  • výborně ovládáš češtinu i angličtinu (mluvenou i psanou)
  • sociálně sítě tě inspirují a baví, zajímáš se o novinky a trendy v online světě tak, aby ti „nic neuteklo“
  • máš minimálně roční zkušenost v aktivní správě facebookového a instragramového účtu firmy/univerzity/agentury apod.
  • máš minimálně roční zkušenost ve správě reklamy na sociálních sítích, tj. dovedeš nastavit PPC na Facebooku/Instagramu/LinkedInu, řídit je, optimalizovat, tvořit reklamní strategii a reklamu vyhodnocovat (investované peníze vs. reálné výsledky)
  • jsi nápaditý/á a kreativní
  • levou zadní zvládáš tvořit jednoduchou grafiku (Canva je tvoje kamarádka)
  • zajímáš se o osobní rozvoj a vzdělávání
  • do budoucna oceníš k ruce stážistu, kterému budeš vedoucím, zkušenějším kolegou a „mentorem“

Co budou tvoje zodpovědnosti?

  • správa několika účtů na Facebooku a Instagramu (tematicky souvisejících) – pravidelné příspěvky, obsahová strategie, aktivní vyhledávání nových příležitostí a způsobů, jak sociální sítě využít na maximum
  • tvorba bannerů/vizuálů k použití na sociálních sítích
  • nastavování, správa, optimalizace a analýza placené reklamy na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • součinnost s PR & marketingovým týmem
  • reporting, meetingy

Můžeš od nás očekávat:

  • práci na plný úvazek v multikulturním prostředí a rostoucí firmě
  • možnost kombinace práce z domova a z kanceláře
  • akční tým se silnou, ale zároveň svobodnou firemní kulturou
  • rozmanitou pracovní náplň, při které se nenudíš
  • možnost osobního růstu, seberealizace, školení, pravidelné sdílení zkušeností s ostatními ve firmě
  • celofiremní teambuildingy 2-3x ročně
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů a doporučení – uvítáme svěží sílu s návrhy, jak vylepšit naše sociální sítě
  • finanční ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč (HPP)

Jaké jsou u nás výhody:

  • jsme přátelská společnost plná mladých lidí
  • dbáme na etickou firemní kulturu
  • nezávislost a sebeorganizace
  • podpora profesního rozvoje skrze přímou zpětnou vazbu
  • neustále se posouváme kupředu a ty můžeš s námi
  • stravenky

Jestli je tato pozice pro tebe jak dělaná, pošli nám svůj anglický nebo český životopis a krátký motivační dopis v angličtině na téma „Proč chci pracovat ve Foreigners“ (max. 200 slov).

Společnost
Foreigners.cz, s.r.o.
Adresa
Milady Horákové 1957/13, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel