Nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR
hledá vhodné uchazeče na pozici:

Technický poradce - zpracovatel technické dokumentace

Co vás čeká

Vaším úkolem bude navrhovat keramiku do nejrůznějších projektů u našich klientů, zpracování kladecích plánů a výkazů materiálu, dále pak spolupracovat a komunikovat s architekty, realizačními firmami a developery.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

- znalost práce ve stavebním software AutoCAD, znalost ArchiCAD výhodou

- schopnost orientace ve stavební dokumentaci a v oblasti keramiky

- flexibilitu a ochotu jezdit za klienty v rámci celé ČR

- řidičské oprávnění „B“, aktivní řidič

- komunikativnost, schopnost argumentace, spolehlivost, ochotu učit se

Co vám můžeme nabídnout

- perspektivní zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- po zapracování možnost částečného využívání Home office (HO)

- motivující finanční ohodnocení

- zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 15.900 Kč, 13. plat a řadu dalších výhod

- přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

- možnost pracovat v mezinárodním prostředí

Místem výkonu práce je Plzeň, po dohodě možnost výkonu práce i z jiné lokality ČR.

Společnost
LASSELSBERGER, s.r.o.
Adresa
Adelova 2549/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Stavebnictví a reality, Architekt, Grafik, Product Manager, Project Manager, Rozpočtář/kalkulant, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LASSELSBERGER, s.r.o., Jitka Vavříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.