Jsi připravený rozhodovat o osudu zásilek? Dispečer Brno

Jsi připravený rozhodovat o osudu zásilek? Jsou tvoje rozhodnutí rychlé jako šípy Hawkeya ? Potom hledáme právě Tebe do našeho týmu superhrdinů !

Náplň práce, pravomoci a odpovědnost

Nabízíme Ti možnost načerpat nové pracovní zkušenosti i když již máš za sebou nějaký čas strávený v BALÍKOVÉ přepravě. Staň se členem týmu lidí, kterým pojem "včas doručená zásilka" není cizí !

Jakého hrdinu hledáme:
- Fury: Nebojíš sa přijímat rozhodnutí a nést za ně zodpovědnost
- Black Widow: svým úsměvem a komunikací přesvědčíš i nejzarytějšího a nejzelenějšího Hulka
- Dr. Strange: Nezastraší Tě větší množství emailů, dokážeš je organizovat v PC i v telefonu
- Iron Man: Svět moderních technologií Ti není "cizí"
- Thor: Jsi nekompromisní, a hledáš vždy řešení pro zákazníka i své kolegy
- Starlord: Při tom všem si dokážeš udržet pozitivní myšlení

Náplň Tvojí práce :
- Zajistit flow zásilek ( včasné doručení a vyzvednutí)
- Podílet se na chodu depa ( nebýt jen v kanceláři )
- Být součástí skladové a administrativní části
- Reporting nadřízenému
- Komunikace směrem k zákazníkům, dopravcům, kurýrům
- Spolupráce s obchodním týmem
- Práca v dvojsměnném provozu ( ranní 6-14, odpolední 14-22 )

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnost kariérního postupu ( team leader, vedoucí, atd )
- možnost být hrdý na svou práci
- budeš sa spolupodílet výraznou měrou na budovaní svého pracovního prostředí a dobrého jména firmy na českém trhu
- motivační složka mzdy, upřesněno na pohovoru
- firemní telefon, i na soukromé použití
- interní soutěže
- teambuildingové akce 2x ročně
- firemní oblečení zdarma
- zasílání osobních zásilek zdarma

- vedení, které Ti naslouchá

Doplňující požadavky

- aktivní řidič

"Zachraň" svět balíkové logistiky, přidej se k nám a pošli svůj životopis ještě dnes ! Nástup možný ihned.

Společnost
123Kuryr s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Disponent, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel