O co jde

Do zavedené PR agentury EPIC PR, která je členem APRA a v portfoliu má áčkové klienty ze zdravotnictví, průmyslu nebo financí, hledáme zkušenějšího (nebo zkušeného) PRistu na pozici Account Executive, kterému máme co nabídnout.

Na co se u nás můžeš těšit

Expertíza: Budeš s námi hrát první ligu v Media Relations, které rádi kombinujeme se správou sociálních sítí. Budeš v týmu s kolegy, co mají v malíku krizovou a interní komunikaci, CSR a perfektně se vyznají nejen v komunikační, ale i marketingové strategii. Zkrátka budeš součástí týmu, který je respektovaným partnerem našich klientů. Pro obrázek se mrkni na naše case studies: www.epicpr.cz/nase-prace.

Volnost a růst: Vítáme lidi, kteří o věcech rádi přemýšlejí a přicházejí s neotřelými nápady. U nás je organizace velmi pružná. Díky ploché struktuře firmy můžeš jednoduše řešit své nápady a podněty přímo s vedením agentury. Řešení tak najdeme a realizujeme velmi rychle. Nejsou tu žádní střední manažeři, kteří budou tvé podněty blokovat. A pokud jsou opravdu zajímavé, určitě ti pomůžeme stoupat v kariérním žebříčku výš.

Jistota: Bude tě těšit férové jednání a stabilita firmy, která čerpá z 15 let zkušeností v oboru. Dlouhodobě kontinuálně rosteme, jsme bez dluhů a máme dostatečné rezervy. Toho dosahujeme hlavně díky zaměstnancům, které motivujeme nejen velmi slušnou odměnou, pravidelným zvyšováním příjmu či bonusy. Rádi do zaměstnanců investujeme bez ohledu na okamžité zisky – věříme totiž v dlouhodobost vzájemné spolupráce.

Takové ty běžné i méně běžné věci: HO není problém a kvůli odvezení rodičů k lékaři nepotřebuješ neplacené volno nebo dovolenou. Dnes již standardních 5 týdnů placené dovolené budeš mít samozřejmě také a dobře dostupné kanceláře u Stromovky si také oblíbíš. Sem tam si užiješ teambuilding a každý týden ti poskytneme konverzační angličtinu s rodilým mluvčím a tolik litrů dobré kávy, kolik si rád dopřáváš.

Co z tebe udělá černého koně

1) Zkušenosti s prací v médiích nebo samotným PR na klientské či agenturní straně.

2) Zodpovědnost, samostatnost, přirozená pečlivost, dobrá organizace práce, schopnost zachovat chladnou hlavu i chuť jít dopředu.

3) Schopnost dobře psát, umět odlišit podstatné sdělení od podružného, vcítit se do čtenáře. K tomu vynikající stylistika a gramatika a bohatá jazyková výbava.

4) Schopnost komunikovat s novými lidmi a umět jim nabízet témata tak, aby je zaujala. Přicházet s vlastním řešením situací a nápady.

5) Proaktivita v přemýšlení o tom, co klientovi skutečně pomůže a jak to uděláme. Nesetrvávat v nefunkčních rutinních činnostech jen proto, že „se to tak dělá“.

6) Láska k práci PRisty. Mít chuť se vzdělávat a učit se nové postupy a celé obory. Naši klienti jsou poměrně různorodí, je proto potřeba být flexibilní a otevřený.

Nehledáme člověka znaveného prací v oboru, ale živelného profesionála, kterého práce PRisty baví a chce ji dělat dobře.

Co u nás budeš dělat

I u nás se na pozici Account Executive chodí na kávičky s novináři, píšou články a tiskové zprávy, občas se jezdí na press-tripy a sem tam se řeší organizace tiskových konferencí. Hodně se telefonuje, hodně se mailuje a spolupracuje s kolegy, aby byla práce pro všechny co nejsnazší. Určitě nebudeš jen plnit příkazy, ale budeš se podílet i na návrzích řešení pro stávající nebo potenciální klienty.

Jednáme na rovinu. Chceme a nabízíme přesně to, co píšeme. Pokud ve výše uvedených řádcích vidíš svou budoucnost, rádi se s tebou potkáme.


Informace o pozici

Společnost
EPIC Public relations s.r.o.
Adresa
Dukelských hrdinů 567/52, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EPIC Public relations s.r.o., Ondřej Tesař
725 920 730