Jsme Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s téměř třicetiletou tradicí. Působíme již v deseti městech České republiky a s více než pěti sty zaměstnanci nabízíme služby autorizovaného prodeje a servisu deseti značek. Máme jasnou strategii: být společností, která je pro zákazníka spolehlivým partnerem a dokáže mu nabídnout komplexní služby spojené s nákupem, servisem a financováním vozu.

Marketingový specialista pro personální oddělení

Vytvořili jsme novou pracovní pozici Specialista HR marketingu. Nevíte, co si pod tím představit? Specialista HR marketingu by měl být marketingový odborník, který bude tvořit marketing v oblasti personalistiky. Jeho činnost bude zaměřena na přípravu, realizaci a vyhodnocování náborových kampaní a také poradenství spojené s budováním značky, tedy LOUDA holdingu. Bude se podílet na tvorbě firemních kariérních webových stránek, intranetu, sociálních sítí, ale i interních a náborových eventů.

Do týmu tak rádi přivítáme kreativního kolegu, který bude mít na starosti komunikaci našich online náborů zaměstnanců do firem ve skupině v rámci celé České republiky, pomůže nám s HR marketingem, oslovováním nových kandidátů a zejména také s vyhodnocováním všech našich činností, abychom se vždy mohli poučit a zase o kousek zlepšit.

Co by vám nemělo být cizí?

  • Zejména velmi dobré marketingové uvažování
  • Analytické myšlení a znalost Google Analytics, Google Ads, Sklik, XCLX, Facebook business manager
  • Tvůrčí přístup a kreativní uvažování
  • Pečlivost, spolehlivost a umět věci dotáhnout až do konce
  • Samostatnost a vlastní proaktivní přístup
  • Výborné komunikační schopnosti (zejména psaný český jazyk bude váš denní chleba)
  • Důležité jsou pro nás vaše znalosti (a zkušenosti) z oblasti online marketingu
  • Znalost principů SEO je výhodou

Jaká je náplň práce pro danou pracovní pozici?

  • Kompletní správa HR marketingu
  • Plánování a řízení online kampaní a dalších marketingových aktivit
  • Analýza dat, jejich vyhodnocování a reportování, zdokonalování výkonu marketingu
  • Zodpovědnost za externí a interní komunikaci (včetně správy sociálních sítí)
  • Hledání nových cest propagace skupiny v návaznosti na HR marketingu
  • Koordinace a zastřešení dalších projektů

Co nabízíme?

  • smysluplnou, různorodou a tvůrčí práci pro naše holdingové společnosti
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSport karta, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení a jiné)
  • místo výkonu práce Poděbrady – Choťánky

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.