Naši práci děláme zodpovědně a poctivě, proto se na nás můžete kdykoli obrátit s pomocí či radou. Na čem se domluvíme,
to platí – my jsme tady pro vás.

Finanční poradenství

Finanční konzultant/Osobní bankéř na předem domluvené schůzky úvěrů, pojištění a investic na HPP, lze i na ŽL.

Co Vás čeká:

konzultace a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby klienta

každodenní komunikace s našimi klienty – telefonicky i osobně

práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi

pomáhat lidem mít bezpečně vyřešené finance

důležitá je chuť bavit se s lidmi o potřebách, požadavcích a plánech

Co od Vás očekáváme:

úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností

zkušenost s prodejem výhodou/ve finančním sektoru velkou výhodou v rámci možnosti rychlejšího karierního růstu a ohodnocení

proaktivitu, tah na branku a obchodního ducha

příjemné vystupování a komunikační schopnosti a ŘP skupiny B

Na co se těšit:

průměrný měsíční příjem včetně bonusů ve výši 55 000 Kč (na ŽL možnost vyššího výdělku)

u nás se rozhodně kvůli covidu o místo bát nemusíte

pomoc při zaškolování

příspěvek na auto

podpora back office

karta Multisport na volnočasové aktivity

Společnost
Inotel CZ s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Masařská 323/6, Opava – Město
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Václavské náměstí 806/62, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Profesní/osobní kouč, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Vrcholový management, Ekonom, Finanční poradce, Makléř, Pojišťovací poradce, Bankovní poradce, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Finkis, a. s., Ing. Jana Jemalová
777454431, jana.jemalova@finkis.cz