Stroza s.r.o. je česká společnost zabývající se automatizací a robotizací napříč průmyslovými odvětvími. Navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení, výrobní, montážní a procesní linky a robotická pracoviště dle specifických požadavků našich zákazníků. Do našeho sídla v Rožnově pod Radhoštěm a nově vznikající konstrukční kanceláře v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PLC programátor

Náplň práce:

- programování a implementace řídících PLC systémů pro jednoúčelové stroje a linky

- programování bezpečnostních PLC

- tvorba vizualizací HMI

- programování robotů

- oživování a uvádění strojů a linek do provozu

- instalace a zprovoznění strojů u zákazníka

- technická a servisní podpora u dodaných strojů

- spolupráce s kolegy při návrhu a volbě řídícího systému

Požadujeme:

- VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského směru

- dobrá znalost prostředí pro programování PLC a robotů

- analytické a technické myšlení

- schopnost porozumět funkcím stroje v širších souvislostech

- znalost AJ výhodou

- týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

- chuť neustále se učit novým věcem

Nabízíme:

- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti

- práci na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi

- práci v příjemném pracovním prostředí se zázemím stabilní a prosperující české firmy

- profesní a technický rozvoj

- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce

- jazykové kurzy (AJ)

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

Společnost
STROZA s.r.o.
Adresa
Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.