Agentura pro rozvoj Broumovska hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Fundraiser/ka

Stručný popis pozice: Fundraiser/ka zodpovídá za vyhledávání grantových příležitostí a další možné podpory z veřejných zdrojů a za přípravu příslušných grantových žádostí pro financování našich skvělých projektů s velkými ambicemi. Očekáváme, že fundraiser/ka bude pracovat s granty na regionální, národní i mezinárodní úrovni. Pozice obnáší spolupráci s projektovým a programovým oddělením. Klíčové je projektové myšlení, schopnost prezentovat projekty a porozumění specifikům jednotlivých poskytovatelů.

Klíčové kompetence:

· Vytvoření, zavedení a vyhodnocování strategie fundraisingu z veřejných zdrojů, která je v souladu se strategickým směřováním APRB.

· Schopnost najít vhodné zdroje podpory z veřejných či nadačních zdrojů, včetně evropských nebo jiných zahraničních příležitostí.

· Analytické projektové myšlení a schopnost zpracovat logický rámec projektu a jasně pojmenovat výstupy (Outputs), výsledky (Outcomes) i dopady (Impact) projektu.

· Disciplína a schopnost sbírat a zpracovávat data nutná k dobrému reportingu, psaní závěrečných zpráv a vyúčtování.

· Schopnost práce se CRM jako nástroje podporujícího disciplinovanou práci s poskytovateli podpory a reportingu.

Koho hledáme:

Zralou osobnost, která se nebojí velkých cílů a která:

· má strukturované myšlení a ví, jak se píší granty

· orientuje se v nabídce domácích i mezinárodních grantových příležitostí

· umí pracovat s rozpočty, je zběhlá v Excelu a má zkušenost se CRM systémy

· je týmový hráč

· je disciplinovaná, trpělivá a má nadhled

· unese odpovědnost a ráda se učí nové věci

· je vyrovnanou osobností, se kterou je radost spolupracovat

· má odpovídající mluvený a písemný projev v češtině i v angličtině

· … a které bije srdce pro smysluplné projekty u nás na Broumovsku a pro fundraising

Co nabízíme:

atraktivní prostředí národní kulturní památky
zajímavou práci v přátelském pracovním prostředí
práci na plný úvazek
pružnou pracovní dobu
možnost kombinovat práci v Broumově s prací z domova
4 týdny dovolené
prostor pro uplatnění nápadů a zkušeností
· rozumné finanční ohodnocení

Předpokládaný nástup:

dle dohody

Platové podmínky:

dle předpokladů a dohody

Své CV, motivační dopis a kontakt na osoby, které mohou poskytnout pracovní reference, posílejte do 31. 10. 2021.

Co byste měli vědět o Agentuře pro rozvoj Broumovska?

· V roce 2021 slavíme 17 let od našeho vzniku.

· Zároveň se díváme vpřed a během příštích 10 let chceme Broumov posunout dále k otevřenému evropskému městu kultury a Broumovsko k místu, které se světem řeší podstatné.

· Abychom toho dosáhli, chceme se opřít o rozmanité grantové příležitosti.

Společnost
Agentura pro rozvoj Broumovska, z.s.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace

Agentura pro rozvoj Broumovska, z.s. Klášterní 1, Broumov, Adéla Vitvarová
727 912 127
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.