ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Betriebsleiter / Hotelmanager; Německo

Betriebsleiter / Hotelmanager (m/w/d)

Nürnberg, Köln, Stuttgart
Vollzeit
In den kommenden Jahren sollen die Standorte in Deutschland und im europäischen Ausland weiter ausgebaut werden. Für diesen dynamischen Wachstumskurs suchen wir motivierte Mitarbeiter.

Wollen Sie diesen Weg des Erfolges mitgestalten und möchten sich weiterentwickeln? Wir bieten Ihnen vielfältige Chancen und Aufstiegsmöglichkeiten. Kurzfristig suchen wir Verstärkung für unser Team und freuen uns daher über Ihre Bewerbung.

IHR AUFGABENGEBIET UMFASST:

Verantwortung für das Hotel am angegebenen Standort
Erster Gastgeber und Ansprechpartner für die Gäste und Mitarbeiter
Die Verantwortung für das Erreichen vorgegebener Ziele Umsatz, Ertrag, Personalplanung, Mitarbeiterzufriedenheit, Gästebetreuung
Berichterstattung an den Director of Operations
Effiziente und kontinuierliche Kommunikation mit dem Head Office
Sicherstellung der Umsetzung und Einhaltung der Qualitäts- und Sicherheitsstandards
Gewährleistung eines reibungslosen Betriebsablaufes sowie deren Optimierung
Operative Unterstützung Ihres Teams (hands-on)
Führen und Motivieren Ihres Teams

IHR PROFIL:

Sie sind aus Leidenschaft Gastgeber mit "hands-on" Mentalität
Sie bringen eine Ausbildung / ein Studium im Hotelfach und verfügen über mindestens 3-jährige Erfahrung in ähnlicher Position (Schwerpunkt Logis) mit
Flexible Arbeitszeiten kommen Ihnen entgegen
Sie kommunizieren sicher in deutscher und englischer Sprache
Sie handeln ergebnisorientiert und denken strategisch
Sie sind belastbar und empathisch
Ihre Stärke ist es Mitarbeiter anzuleiten und zu motivieren
Sie sind stets offen für Neues und Veränderungen

ES ERWARTET SIE:

Ein interessantes und vielfältiges Aufgabengebiet
Ein dynamisches Arbeitsumfeld
Die Chance, sich persönlich einzubringen
Ein interessantes Angebot an Schulungs- und Fortbildungsmaßnahmen
Mitarbeiterrabatte in allen angehörigen Hotels
Betriebliche Altersversorgung mit späterer AG-Beteiligung
Mitarbeitervergünstigungen über unsere Kooperationspartner
Aktive Mitarbeit an der Expansion unseres Unternehmens

Provozní manažer / hotelový manažer

· Nürnberg, Köln, Stuttgart

· Plný úvazek

V příštích letech se budou lokality v Německu a dalších evropských zemích dále rozšiřovat. Hledáme motivované zaměstnance pro tento dynamický růst.

Chcete pomoci utvářet tuto cestu k úspěchu a chtěli byste se dále rozvíjet? Nabízíme Vám širokou škálu příležitostí k postupu. Hledáme posily pro náš tým a těšíme se na Vaši žádost.

Vaše úkoly:

· Odpovědnost za hotel v dané lokalitě

· První hostitel a kontaktní osoba pro hosty a zaměstnance

· Odpovědnost za dosažení stanovených cílů prodeje, výdělků, personálního plánování, spokojenosti zaměstnanců, péče o hosty

· Podávání zpráv provoznímu řediteli

· Efektivní a nepřetržitá komunikace s centrálou

· Zajištění realizace a dodržování standardů kvality a bezpečnosti

· Zajištění plynulých operací a jejich optimalizace

· Operativní podpora Vašeho týmu (hands-on)

· Vedení a motivace Vašeho týmu

Váš profil:

· Jste nadšený hostitel s „hands-on“ mentalitou

· Máte vzdělání v oboru hotelnictví a máte alespoň 3 roky praxe na podobné pozici (zaměření na ubytování)

· Flexibilní pracovní doba je pro Vás ideální

· Komunikujete jistě v němčině a angličtině

· Jste orientovaný na výsledky a myslíte strategicky

· Jste odolní a empatičtí

· Vaší silnou stránkou je vést a motivovat zaměstnance

· Jste vždy otevřený novým věcem a změnám

Co můžete očekávat:

· Zajímavá a různorodá oblast úkolů

· Dynamické pracovní prostředí

· Možnost se osobně prosadit

· Zajímavá nabídka v oblasti školení a dalšího vzdělávání

· Zaměstnanecké slevy ve všech přidružených hotelech

· Podnikový penzijní plán

· Zaměstnanecké slevy prostřednictvím našich spolupracujících partnerů

· Aktivní účast na expanzi naší společnosti

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Deutschland
Požadované vzdělání: Mittelschul- oder Fachausbildung mit Abitur
Požadované jazyky: Deutsch (Fortgeschritten), Englisch (Mittel-fortgeschritten)
Zařazeno: Fremdenverkehr und Unterbringung, Gastronomie und Catering, Top Management, Immobilienmanager, Hotelmanager, Restaurantleiter, Betriebsleiter, F&B Manager, Betriebsleiter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Vollzeitbeschäftigung
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: auf unbestimmte Zeit
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: Arbeitsvertrag
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Mgr. Markéta Schmidtová
602 528 327