MIBA HOLDING a.s.

Jsme skupina 4 společností zabývající se návrhy, kompletní realizací a zajištěním interiérů, interiérových doplňků pod značkou SYMA LIVING a veletržních expozic s primárním působením na zahraničních trzích. V oblasti produkce nábytku a veletržních expozic se pohybujeme více než 20 let. Díky rozsáhlým výrobním kapacitám, strojnímu a technologickému vybavení jsme schopni realizovat výrobní zakázky širokého spektra. Jsme stabilní tým zkušených profesionálů a skvělých lidí, kteří se o zakázky starají od první myšlenky až do posledního úkonu pro úspěšné dokončení celé akce.
Jsme společnost s dlouholetou tradicí na trhu, rodinným zázemím a dynamickým přístupem. Podle sezónnosti je na nás napojeno více než 50 subdodavatelů a v průběhu roku spolupracujeme s týmem 50 až 300 spolupracovníků. Nejen díky tomu se nám podařilo "vyrůst" až do podoby holdingu 4 společností se zahraniční účastí (jsme součástí švýcarského holdingu SYMA Holding AG).

Vedoucí projektového týmu – komerční projekty a expozice

V rámci holdingu hledáme do našeho týmu v Moravanech u Brna vhodného kandidáta na pozici Vedoucího projektového týmu se zaměřením na komerční projekty, veletržní expozice a další specifické zakázky. Hledáme zodpovědného a samostatného kolegu, který má silný obchodní background, dokáže si udržet nadhled, baví ho práce s lidmi, má zkušenosti s jejich vedením a dokáže lidi nadchnout a motivovat.

Náplň práce:

  • vedení a koordinace projektových manažerů v rámci divize projektů a veletržních expozic
  • metodický dohled nad činností projektového týmu a realizací jednotlivých zakázek
  • zodpovědnost za personální obsazení projektového týmu uvnitř společnosti i ve vztahu ke konkrétním zakázkám
  • podpora, motivace a hodnocení pracovníků
  • přímý dohled nad strategickými zakázkami a klíčovými obchodními partnery
  • zodpovědnost za bezproblémové a včasné dokončení projektů
  • zodpovědnost za profitabilitu získaných projektů
  • pravidelné sledování a vyhodnocování efektivity získaných zakázek
  • neustálé vylepšování a implementace nových interních procesů
  • zajištění a vedení pravidelných porad projektového týmu
  • účast na poradách vedení a výroby
  • spolupodílení se na tvorbě ročního obchodního plánu v oblasti expozic a projektů
  • spolupodílení se na tvorbě obchodní strategie společnosti
  • úzká spolupráce s výkonným ředitelem společnosti
  • pravidelný reporting směrem k vedení společnosti

A jaké znalosti a dovednosti jsou pro tuto práci nezbytné:

  • vzdělání SŠ/VŠ v ekonomickém, případně technickém oboru
  • prokazatelné manažerské dovednosti včetně zkušenosti s vedením větších týmů obchodních / projektových manažerů
  • schopnost efektivní a bezkonfliktní spolupráce s ostatními interními středisky ve dvou samostatných entitách
  • praxe 5+ let na vedoucích pozicích
  • zkušenosti s řízením a realizací komerčních projektů
  • zkušenost z oblasti realizace veletržních expozic výhodou
  • znalost procesů ve výrobních firmách výhodou
  • silný technický background
  • NJ nebo AJ na výborné úrovni
  • zkušenosti s interními CRM, ERP systémy výhodou
  • schopnost hledání a aplikace vhodných řešení, orientace na cíl
  • samostatné rozhodování a schopnost nést odpovědnost
  • ochota cestovat v rámci Evropy.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní české společnosti se zahraniční účastí (švýcarská matka Syma Holding AG)
  • možnost podílet se na vedení a budoucím směřování celé společnosti
  • vlastní zodpovědnost a prostor pro seberealizaci
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu a férový přístup
  • motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
  • osobní i profesní růst
  • flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci času
  • samozřejmostí je notebook i k osobnímu využití
  • možnost spolupráce i na ŽL
  • nástup možný dohodou
  • místo výkonu práce Moravany u Brna.

Podrobnější informace o společnosti naleznete na www.symaproduction.cz, www.symaliving.cz, www.miba.cz, www.syma.cz.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Ozvěte se, jakékoli dotazy rádi zodpovíme.

Společnost
MIBA s.r.o.
Adresa
Modřická 910/71, Moravany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Children-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel