SHUBIK & PARTNERS

Administrativní podpora s angličtinou

Administrativní podpora právní kanceláři specializující se právo duševního vlastnictví

Náplň práce:

· Práce odborné asistentky v právní kanceláři

· Po zaučení vypracovávání odborných vyjádření v českém jazyce

· Komunikace se státní správou

· Administrativní podpora týmu

· Komunikace s klienty a partnerskými kancelářemi v anglickém jazyce

Požadavky:

· Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

· Pokročilá znalost anglického jazyka

· Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

· Zkušenost či znalost v oblasti práva duševního vlastnictví výhodou, ne podmínkou (zaučíme)

· Spolehlivost a samostatnost

· Komunikativní osobnost

Nabízíme:

· Kancelář na Praze 6 – Břevnov

· Přátelský kolektiv

· Vhodné i pro absolventy

· Různorodá práce

· Práce pro prestižní klienty

· Minimální přesčasy

Nástup ihned

Společnost
Markéta Shubik
Adresa
Bělohorská 260/39, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SHUBIK & PARTNERS, Markéta Shubik
777 164 145