Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Python Developer, i junioři, minimálně 50% home-office

Junior nebo Senior Python Developer

Propadl jsi nově kouzlu jazyka Python? Nebo už jsi nabral pár let praxe a poohlížíš se po změně? Přední nadnárodní společnost, vyvíjející aplikace v Pythonu, hledá právě VÁS!

Co očekáváme?

Zájem o Python a alespoň půl roku praxe (u VŠ postačí např. ročníkový projekt, kde jste využili Python nebo bakalářská/diplomová práce s využití Pythonu)
VŠ/ŠŠ vzdělání v IT oboru
Znalost SQL
Komunikativní znalost angličtiny (v mezinárodním týmu ji budeš používat často)
Vše ostatní se můžeš doučit

Tak neváhej a přijď si s námi popovídat. Uvítáme tě v moderní kanceláři s relaxační zónou – fotbálek, šipky, billiár a přátelský tým čeká na tebe.

Nyní pracujeme až do konce roku formou 100% home office, v budoucnu je možné kombinovat kancelář s home-office dle tvých preferencí (2-3 dny týdně budou možné)


Informace o pozici

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura