Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Vedoucí projektu / projektový manažer

Pro úspěšně fungující projekt Centra pro důstojné stárnutí hledáme

Vedoucího projektu / projektového manažera

Hlavním cílem projektu je vytvářet podmínky a předpoklady pro efektivní práci Case manažerů v rámci ČR.

 Co budete dělat:

- Spoluvytvářet vizi Centra pro důstojné stárnutí
- Zaštiťovat tvorbu programu pro výcvik a vzdělávání Case manažerů
- Navazovat spolupráci s klíčovými odborníky a organizacemi v oblasti Case managementu
- Zajišťovat, že po skončení projektu budeme mít k dispozici vytvořený a popsaný příklad dobré praxe fungování Case manažerů v rámci ČR
- Sbírat a vyhodnocovat data tak, abychom byli schopni sledovat dopad naší činnosti

Hledáme Vás, pokud:

- Máte VŠ vzdělání splňující požadavek zákona č. 108/2006 Sb. pro sociálního pracovníka
- Orientujete se v metodách práce Case managementu (ideálně u cílové skupiny seniorů)
- Máte zkušenost s vedením projektu či sociální služby
- Jste týmový hráč připravený učit se novým věcem
- Jste spolehlivý, ale zároveň vás baví vymýšlet nové věci a hledat inovativní způsoby řešení
- Zvládnete na komunikativní úrovni hovořit a psát v angličtině
- Umíte jednat s lidmi, máte příjemné a profesionální vystupování

Co nabízíme:

- Zázemí profesionální, stabilní a respektované organizace
- Práci na plný úvazek na dva roky s možností dalšího prodloužení
- Přátelský pracovní tým
- Prostor pro seberealizaci, profesní a osobní růst
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování v areálu, sick days a další benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na téma "Můj přínos pro Sue Ryder a rozvoj projektu " (v rozsahu max. jedné A4 strany), a to do 31. 10. 2021. Do předmětu uveďte "Vedoucí centra pro důstojné stárnutí"

Výběrové řízení je vícekolové. V prvním kole se hodnotí zaslaný životopis a motivační dopis. Na osobní pohovor budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči/vybrané uchazečky, kteří splní všechny podmínky 1. kola.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Michelská 1/7, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Zdravotnictví a sociální péče, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov Sue Ryder, z. ú., Simona Dobšíčková