Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem v oblasti IT outsourcingu, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Propojujeme špičkové IT specialisty s projekty odpovídajícími jejich požadavkům a potřebám. Zároveň dlouhodobě pomáháme společnostem rychle a efektivně realizovat své IT projekty.

Tester - i junior

Náš klient, globální poskytovatel pojištění, hledá IT Testera pro projekt Polar - jedná se o vývoj in-house cloudového řešení na finanční reporting.

Náplň práce:

  • provádění systémových testů, práce s testing nástroji
  • vytváření testovací dokumentace, testovacích scénářů a testovacích skriptů
  • definování a evidování identifikovaných chyb a komunikace jejich nápravy s vývojáři, analytiky a testery

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít:

  • znalost cloudových služeb - Azure
  • zkušenost s akceptačními a funkčními testy alespoň 1 rok
  • znalost agilních/scrum metodik
  • zkušenosti s testovacími systémy - Jira, DevOps apod.
  • znalost Java nebo obecně OOP
  • samostatné logické myšlení a dobré komunikační dovednosti
  • angličtina na pokročilé úrovni

Co můžeme nabídnout:

  • spolupráci na IČO nebo HPP
  • MD Rate až 4000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu
  • 60% home office, 2 dny v týdnu práce v kanceláři na Praze 5
  • o své konzultanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech
  • pořádáme firemní akce pro všechny konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími IT odborníky „zvenku“
  • díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že Ti nebude vyhovovat
  • zároveň Ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek

Pokud Tě pozice zaujala, ozvi se nám a zašli i svoje CV :)

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Vera Malasková