Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

REFERENT MARKETINGU / PR (PRO ČINOHRU NdB)

Datum nástupu: 1.12.2021 popřípadě dohodou

Pracovní úvazek: 1,00

Co vás čeká

• zpracování marketingových plánů pro Činohru NdB a jejich realizace
• příprava marketingové, komunikační a PR strategie Činohry NdB
• spolupráce na marketingových kampaních NdB
• kreativní spolupráce s týmem celého obchodního oddělení
• práce v uměleckém prostředí Činohry NdB
• zodpovědnost za prodej představení Činohry NdB
• úzká spolupráce se souborem Činohry NdB

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• středoškolské/vysokoškolské vzdělání ideálně se zaměřením na marketing v kultuře
• anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
• pokročilá znalost práce s PC
• vítána je praxe – ideálně v kulturním provozu
• kreativita, kultivované jednání a vystupování, odolnost vůči stresu a schopnost diplomacie, komunikativnost
• schopnost snášet jednorázově velké pracovní zatížení a stres
• samostatnost při rozhodování a plánování, preciznost a zodpovědnost
• time management
• rámcové zkušenosti s produkcí
• schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co vám můžeme nabídnout

• práci v prestižní kulturní instituci
• zajímavé umělecké a kreativní prostředí v centru města Brna
• služební mobilní telefon a notebook
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování a další firemní benefity

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je vypracování “Záměru inovace marketingu Činohry Národního divadla Brno“ v rozsahu maximálně 3 stran.

Případné zájemce prosíme o zaslání „Záměru inovace marketingu činohry NdB“, motivačního dopisu a profesního životopisu do 26. 10. 2021.

Výběrové řízení proběhne dne 3. 11. 2021 a budou na něj pozváni vybraní uchazeči z 1. (neveřejného) kola.

Společnost
Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
Adresa
Dvořákova 589/11, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 900 – 36 470 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace, Jana Hajzlerová
542 158 145