Zásilkovna vznikla v roce 2010 jako technologický start-up s cílem umožnit e-shopům jednoduchou a rychlou přepravu zásilek. Dnes je Zásilkovna přední logisticko-technologickou společností, která udává trendy v logistice a e-commerce nejen v ČR, ale i v celém světe. Naše pobočky najdete v Evropě, ale třeba i v USA a SAE! Zažijte drive turbulentně rostoucí firmy a už nikdy se nebudete v práci nudit. Těšíme se na vás!

Obsluha výdejního místa- depo Brno- zkrácený úvazek

Zásilkovna roste a rozšiřuje své týmy o šikovné lidi... hledáme kolegu/kolegyni na pozici Obsluha výdejního místa na zkrácený úvazek nebo pravidelnou brigádu pro depo Brno.

Náplň práce:

  • komunikace s koncovými zákazníky, odesilateli, přepravci
  • samostatné řešení problémových situací se zásilkami či službami
  • aktivní prodej nabízených produktů
  • příjem a výdej zásilek
  • práce na pokladně s hotovostí
  • administrativní činnost

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • velmi dobré komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
  • týmového hráče, schopného plnit několik úkolů najednou
  • čistý trestní rejstřík
  • základní znalost práce na PC
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • reprezentativní a příjemné vystupování

Pracovní doba:

  • PO-PA
  • odpolední směna 14:00 - 20:00

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP (částečný úvazek) nebo DPP
  • pracovní smlouvu na jeden rok s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz
  • finanční navyšování mzdy po dostatečném zapracování a individuální měsíční prémie
  • stravenky ve výši 100 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 1 den dovolené navíc za odpracovaný rok
  • Multisport karta
  • možnost si posílat zásilky přes nás za 1,-Kč
  • firemní akce
  • otevřenou a přátelskou atmosféru, kde věta "Jsme rodina" není jen prázdnou frází

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost
Zásilkovna s.r.o.
Adresa
Letiště Brno-Tuřany 947/7, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Pokladní, Prodavač, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Zásilkovna s.r.o., Kamila Čermáková