Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí ve zdejší průmyslové zóně již od roku 2007 a patří mezi místní významné zaměstnavatele.

V našem závodě Astotec v Brankovicích pod naším novým jménem, ale zato s dlouhou tradicí, Vám nabízíme zajímavá pracovní místa na různých pozicích. Mimo jiné v našem týmu rádi přivítáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

IT správce databází

Budete zajišťovat správu dat z výrobních strojů ve firmě, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod v nejrůznějších značkách vozidel. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.

Co budete dělat a co k tomu budete potřebovat?

 • Velkou část Vaší práce bude tvořit správa výrobních databází a zajištění správného sběru výrobních nebo kvalitářských dat. A že těch dat je! U našich výrobků totiž klademe obrovský důraz na jejich kvalitu a spolehlivost, takže o nich potřebujeme mít dokonalý přehled.

 • Nečekáme, že budete superman/ka a budete umět hned všechno na 100 %. Abyste se v našich výrobních databázích pořádně zorientoval/a, důkladně Vás interně zaškolíme. Vaše zaškolování ale bude pro nás i pro Vás snazší, jestli již s databázemi a jejich programováním máte dobrou zkušenost. Ozvěte se nám tedy, pokud si věříte alespoň v polovině níže uvedeného a máte chuť učit se: C++, MySQL, PHP, JavaScript, Excel VBA a/nebo Linux.

 • Budete vychytávat mouchy v našich stávajících databázových programech. Budete je zlepšovat nebo rozšiřovat. Budete psát nové databázové programy. Prostě budete vylaďovat naše databázové systémy tak, aby měli Vaši kolegové z oddělení vývoje, kvality a výroby k dispozici ta správná výrobní data potřebná pro jejich práci ve správný čas a v potřebném množství.

 • Dohled nad správným zálohováním našich databází bude také Vaším denních chlebem, aby se nám naše výrobní data nikdy neztratila.

 • Abychom drželi krok s dobou, dostanete na starost implementaci nových databázových systémů pro sběr dat ve výrobě nebo na kontrole kvality.

 • K Vaší práci bude patřit i komunikace jak s Vašimi budoucími kolegy v rámci pobočky či holdingu, tak s českými a zahraničními dodavateli software pro sběr dat. Využijete tedy znalost angličtiny, abyste se s nimi dokázal/a domluvit po telefonu, e-mailem (úroveň B2) nebo i při osobních setkáních. Umíte-li k tomu i německy, bude to pro Vás výhodou, ale není to nutně potřeba.

 • K Vaší práci budou výjimečně patřit i služební cesty, takže uplatníte také řidičský průkaz sk. B.

 • Během Vaší účasti na různých zajímavých projektech se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v ASTOTECu totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Uzavřeme s Vámi pracovní smlouvu s nástupem v lednu příštího roku nebo dle domluvy.
 • Příchody a odchody si budete moct rozvrhnout v pružné pracovní době.
 • Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu 45 000 Kč ve zkušební době, kterou ještě zvedneme po zpracování na 50 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům mzdy pravidelně každý rok navyšujeme.
 • U nás budete mít dotované obědy, nebo příspěvek na stravování.
 • Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný program na podporu zdraví.
 • O čistém pracovním prostředí a klimatizaci se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako notebook a telefon.
 • V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš nadační fond WE CARE.
 • Můžete využívat naše zvýhodněné mobilní tarify, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.
 • O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají skvělí lektoři v individuálních jazykových kurzech.
 • Dáváme více dovolené, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.
 • Naše sick-days pomáhají zaměstnancům překonat krátkodobé zdravotní potíže bez přecházení nebo neschopenky.
 • Jednáme s lidmi s respektem a snažíme se být férovým zaměstnavatelem, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi.

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ni ucházet?

Odpovězte nám prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka „odpovědět“. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis, ve kterém rozvedete Vaše zkušenosti s databázovými systémy.


 Tato pozice Vás neoslovila, ale rádi byste se dozvěděli o jiných možnostech zaměstnání u nás?

Kontaktujte nás! Navštivte naše stránky https://automotive.astotec.com/cs/location-czech-republic/ nebo zavolejte na 517 302 222! Rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.


Informace o pozici

Společnost
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Adresa
Brankovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 58 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Databázový specialista, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., Lucie Mertová
Brankovice 350, 68333 Brankovice, Česká republika
+420 517 302 222
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.