VYUŽIJTE MOŽNOST ZÍSKAT STABILNÍ PRÁCI PŘÍMO V HRADCI KRÁLOVÉ!

Naše firma YATE je na trhu letos již 30 let, jsme ryze česká certifikovaná společnost.
Zpracováváme technické pěny pro sportovní, průmyslové a obalové zakázky.
www.yatexfoam.cz

Rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici technolog.

Co vás čeká.

V první fázi budete získávat zkušenosti s výrobou, výrobními postupy, technologiemi, výkresy ale především informačním systémem ABRA. Naučíte se vytvářet a vymýšlet technologické postupy dle výkresů a našich metod. Poté se budete postupně zdokonalovat a prohlubovat znalosti technologií, výrobních procesů, jejich podmínek a kalkulování v systému. Budete plnit úkoly nadřízeného, komunikovat se zákazníky a spolupracovat s ostatními kolegy z kanceláře nebo dílny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- min. 2 roky praxi na pozici technolog
- znalost výkresové dokumentace a technologických postupů
- znalost CAD systému
- technické a analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- tvůrčí myšlení, samostatnost a představivost
- znalost Word a Excel
- aktivní přístup k práci a chuť vylepšovat zaběhnuté postupy

Výhodou bude, pokud budete mít:

- praxi s nějakým informačním systémem (např. ABRA, SAP, Helios, Pohoda apod.)
- zkušenosti s CNC stroji a jejich programováním
- zkušenosti s kalkulováním a vyhodnocováním zakázek
- cizí jazyk na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout?

- plat 28000-40000 Kč
- sick day, plně hrazené přesčasy
- tvůrčí, náročnou, ale přínosnou práci
- podpora sebevzdělávání (AJ,NJ, měkké dovednosti, PC a IT)
- sleva na firemní výrobky a zboží
- pracovní doba 6:00-14:30 s možností domluvy
- práce na HPP, nástup možný ihned - intenzivní zaškolení
- místo výkonu práce - Hradec Králové, nedaleko OC Futurum

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
YATE spol. s r.o.
Adresa
Brněnská 371, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Plánovač výroby, Technolog výroby, Vývojový technolog, Vkládání dat do počítače, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

YATE spol. s r.o., Petr Beneš