OHLA ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

ŘEDITEL OBLASTI PARDUBICE

OHL ŽS, a.s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici

Ředitel oblasti Pardubice

Co zahrnuje náplň práce:

  • Odpovídá za rozvoj podnikatelské činnosti společnosti v oblasti
  • Vyhledává obchodní příležitosti v oblasti v souladu se strategií společnosti
  • Komunikuje s obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
  • Zabezpečuje výrobní činnost v souladu s pravidly řízení společnosti
  • Kontroluje a koordinuje činnost oblasti

Jak by měl vypadat Váš profil:

  • VŠ stavebního, ekonomického nebo právního zaměření
  • Znalost stavebního trhu oblasti
  • Zkušenosti s vedením týmů
  • Odpovídající manažerské dovednosti

Co vám nabídneme:

  • Profesní výzva být u budování oblastního zastoupení společnosti
  • Možnost být součástí velké společnosti
  • Možnost sdílet a využívat zkušenosti, technické i personální zázemí
  • Motivační ohodnocení
  • Služební auto i k soukromému užívání
  • Program zdravotní prevence
  • Možnost profesního rozvoje

Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

Další zaměstnanecké benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • elektronické stravenky
  • pružná pracovní doba
  • pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše - když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days ročně
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
  • pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností rozvoje, které nabízíme
  • pracovní notebook a mobilní telefon

Místo výkonu práce: Pardubice

Nástup možný dle dohody.

Společnost
OHLA ŽS, a.s.
Adresa
Pardubice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OHLA ŽS, a.s., Lenka Slouková
+420 702 297 817