Společnost FOVY, s.r.o. je organizace, která vytváří pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Aktuálně hledáme kolegy/kolegyně do šicí dílny na pozici

ŠIČKA (pro osoby s invalidním důchodem)

Cítíte se dobře, když Vám pod rukama vzniká hotový výrobek? Je pro Vás šití koníčkem, nebo jste vyučen/a v oboru krejčí/švadlena? Ať tak nebo tak, možná je tato pozice to pravé pro Vás!

Náplň práce:

  • Samostatné šití jednoduchých výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
  • Sešívání vícero dílců a komponentů
  • Balení, počítání kusů, štítkování pro dopravce
  • Příjem a výdej oděvů určených k opravě,
  • Ovládání šicího stroje – zapnutí, vypnutí, výměna nití
  • Žehlení a zažehlení švů
  • Údržba přístrojů a nářadí

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • HPP na zkrácený úvazek (čtvrtek a pátek 6 hodin denně)
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v Havlíčkově Brodě
  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • znalost práce se šicím strojem
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • vyučení v oboru Krejčí/Švadlena není podmínkou, pouze výhodou

K reakci na tuto nabídku prosím přiložte svůj životopis. Děkujeme.

Další informace na tel: 778 779 056 – Ing. Lucie Hažmuková

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Čechova 3812, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Krejčí/švadlena
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.