Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu veřejného osvětlení v Praze. Mimo to také osvětlujeme pražské památky a historické budovy nebo se staráme o plynové osvětlení v uličkách Starého Města. Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo zrealizovat spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na více než 200 zaměstnanců a od roku 2019 zajišťujeme provoz městského kamerového systému. Tímto ale pro nás výzvy nekončí. V současné době poneseme hlavní odpovědnost za provozuschopnost městského mobiliáře a signalizačních světelných zařízení alias semaforů.

Technický dozor investora

Do našeho týmu, který se věnuje projektu obnovy městského mobiliáře hledáme nového kolegu na pozici Technický dozor investora

Pojďte s námi modernizovat Prahu!

Co vás čeká?

  • Technická kontrola stavby
  • Sledování průběhu výstavby
  • Účast na kontrolních dnech včetně zpracování zápisů z jednání a kontrolních dnů
  • Zápisy do stavebního deníku
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Spolupráce při koordinaci jednotlivých příprav práce subdodavatelů
  • Kontrola dodržování harmonogramu výstavby
  • Průběžné vyhodnocování a reporting postupu projektu
  • Komunikace s dotčenými orgány

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Praxi na pozici technického dozoru nebo stavbyvedoucího pozemních komunikací min. 3 roky
  • Znalost práce v MS Office
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Orientaci v technických stavebních předpisech (ČSN, TP, TKP…)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme my?

  • Zajímavou, různorodou a pestrou práci
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené procesy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební auto (bez nároku používání pro soukromé účely)
  • Program zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, cafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)

Společnost
Technologie hlavního města Prahy, a.s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Mistr, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Technologie hlavního města Prahy, a.s., Kristýna Krausová