Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí a byla opakovaně oceněna jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let.

Rosteme a hledáme nové členy týmu na pozici na pozici Junior Project Manager.

Náplň práce:

Podpora Projektového manažera v těchto činnostech:

  • Řízení projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků
  • Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
  • Organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
  • Kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • Zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem
  • Spolupráce s Cenovým konzultantem při organizaci výběrových řízení
  • Spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací
  • Organizace předání díla investorovi

Požadujeme:

  • Pozice je vhodná pro absolventy,
  • Praxe v oblasti stavebnictví výhodou 0-3 roky výhodou
  • Základní znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
  • VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
  • AJ (pokročilá slovem i písmem), ČJ (plynně/rodilý mluvčí)
  • Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni
  • Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Pozici s vysokým stupněm samostatnosti a seberealizace
  • Příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis
  • Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Kancelář v centru Prahy
  • Čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a další výhody
  • Nástup dohodou

Pro více informací kontaktujte Jitku Machálkovou, HR Manager

Společnost
Arcadis Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olivova 948/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Arcadis Czech Republic s.r.o., Jitka Machálková