Naše společnost roste a s tím rostou i požadavky vedení společnosti na vykazování a reporting finančních údajů o naší společnosti. Máte rádi čísla? Jste analytický typ? Rozumíte hospodářským ukazatelům a výsledovce? Rádi třídíte a vyhodnocujete data v MS Excel? Pak jste pro nás zajímavým uchazečem a můžete se stát posilou našeho finančního týmu.

CONTIMADE s.r.o. spadá pod společnost MORAVIA CONTAINERS a.s., která je společně s dalšími divizemi IMECON CONTAINERS a PEGAS CONTAINER největší společností v oblasti stavby obytných kontejnerů a modulárních staveb.

Společnost CONTIMADE patří mezi přední české výrobce modulárních systémů a speciálních kontejnerů, které v sobě nesou vysokou kvalitu dílenského zpracování. Na trhu modulárních staveb působí společnost CONTIMADE více jak 25 let. Již od roku 1993 se zabývá výrobou kontejnerů a vývojem modulárních řešení, která v současné době nacházejí využití po celé Evropě, a to v Německu, Islandu, Belgii, Švýcarsku, Litvě, Nizozemsko, Skandinávii, České republice a mnoha dalších státech. Modulární stavby CONTIMADE umožňuje dokonalou variabilitu, a tím tak přináší alternativní způsob řešení stavebních projektů.

Co Vás čeká:

  • Příprava měsíčních závěrkových operací
  • Příprava podkladů pro skupinový reporting
  • Kontrola, analýza a vyhodnocení finančních výsledků celé společnosti i jednotlivých divizí na pravidelné měsíční bázi
  • Vyhodnocování odchylek plán vs. skutečnost na úrovni jednotlivých zakázek i celku
  • Kontrola konzistence účtování
  • Aktivní komunikace se zpracovateli účetnictví pro jednotlivé divize (Kaňovice, Želechovice nad Dřevnicí, Trnava)
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci skupiny (výroba, obchod)
  • Zpracovávání analýz, výpočtů ať už pravidelných, či dle ad hoc potřeb
  • Aktivní práce s IS (Karat, Helios)
  • Ostatní úkoly zadané nadřízeným – finančním ředitelem společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Znalost principů účetnictví a controllingu
  • Velmi dobrou znalost MS Excel (Funkce, Kontingenční tabulky)
  • Analytické a logické uvažování
  • Schopnost se rychle učit
  • Samostatnost a zodpovědný přístup
  • Dobré komunikativní dovednosti, schopnost získat informace a interpretovat výsledky
  • Že jste aktivní řidič (vaše zázemí bude na jednom z našich pracovišť, ale bude potřeba vyjet i na jiná pracoviště v rámci Moravia Containers a.s.)
  • Anglický jazyk alespoň na pasivní úrovni (podklady budete připravovat pro zahraničního majitele v anglickém jazyce)

Nabízíme:

  • zázemí finančně stabilní společnosti se zahraničním vlastníkem
  • práci v mladém a přátelském kolektivu – můžete se na nás kdykoli obrátit
  • pestrou a různorodou práci
  • motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • dovolená navíc
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • nové moderní výrobní prostory a zázemí
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost
Moravia Containers, a.s.
Adresa
Kaňovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant, Finanční specialista, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Moravia Containers, a.s., Helena Kohoutková
+420 607 076 377