Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Obchodně-technický zástupce-průmysl. výdejní automaty #LC03B

Pracovní náplň:

Baví Vás moderní technologie a zajímáte se o nová řešení zejména v průmyslu? Máte obchodního ducha? Umíte si poradit i po manuální stránce?
Aktuálně hledáme obchodně-technického zástupce pro Moravu a západní a střední Slovensko.
Tato práce není jen o prodeji výdejních automatů na spotřební materiál. Jako obchodní zástupce nabízíte komplexní a jedinečné řešení v dané průmyslové oblasti s exkluzivitou ve Vašem prodejním regionu.

Co bude náplní Vaší práce?
- prodej průmyslových výdejních systémů (průmyslové výdejní automaty včetně speciálního obslužného SW)
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následná péče o tyto zákazníky
- poskytování technického poradenství stávajícím i novým klientům
- vyřizování poptávek a uzavírání jednotlivých obchodních případů
- dotažení obchodního případu až do konce (od nabídky až po fyzickou instalaci a zprovoznění SW)
- řešení drobných úprav/oprav na Vámi prodaných výdejních automatech

Nabízíme:

- exkluzivní zastoupení výrobce v regionu v oblasti s relativně malou konkurencí
- zaměstnání na HPP
- motivační platové ohodnocení (fixní plat + provize podle počtu umístěných výdejních
automatů)
- zázemí kanceláře a SHOWROOM v Olomouci pro produktovou prezentaci
- telefonickou a e-mailovou podporu v terénu přímo od výrobce
- vstupní zaškolení
- služební vůz, počítač a telefon
- nástup možný ihned

Požadujeme:

- vzdělání zakončené min. maturitní zkouškou (střední či vysoká škola technického,
elektrotechnického či IT zaměření výhodou)
- pokročilé uživatelské znalosti na PC a chuť k dalšímu rozvoji
- analytické myšlení se schopností nacházet řešení pro koncové klienty
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- schopnost samostatné organizace práce dle priorit a cílů společnosti
- vysoké pracovní nasazení a orientaci na výsledek
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Obchodní zástupce, Technik, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lenka Míčková
730 188 159
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.